Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Печерський суд в черговий раз замінували 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
15.06.2018

Тепер об 11:00 15.05.2018 р. заблокували роботу Печерського райсуду під приводом мінування. Викликана поліція, без пояснювання, чому поліція , а не СБУ, бо замінування суду - це скоріше теракт. Більшість суддівських чиновників, виходячи з кабінетів навіть не виключили світло. Бо гроші на оплату перевитрат недешевої електроенергії не з їхньої ж кишені, а українців.І знов про мінування судів. Ми вже писали про повідомлення про мінування будівлі Солом'янського райсуду , який після підпалу його попередньої будівлі на П.Кривоноса,25, переїхав на вул. Шутова,1.

Тепер об 11:00 15.05.2018 р. заблокували роботу Печерського райсуду під приводом мінування. Викликана поліція, без пояснювання, чому поліція , а не СБУ, бо замінування суду - це скоріше теракт. Більшість суддівських чиновників, виходячи з кабінетів навіть не виключили світло. Бо гроші на оплату перевитрат недешевої електроенергії не з їхньої ж кишені, а українців.

Перерва роботи Печерського та Солом'янського райсудів, а перед цим Шевченківського, Апеляційного міста Києва... привертає увагу до декількох проблем:

1. Національна поліція не здатна оперативно реагувати на повідомлення про мінування державних установ. І в певний час терористи можуть скористатися цим і організувати хаос.

2. ДСАУ не здатна забезпечити:

2.1. Наявність в судах опечатаних колб із ключами до усіх приміщень, які, під час надзвичайних ситуацій (мінування, пожежа тощо). можуть бути передані головою суду,керівником апарату суду для огляду приміщень.

2.2. Забезпечення умов, коли б в судах економилися витрати на утримання судів, в тому числі, і не допуск марнотратства електроенергії.

2.3. Рамки в судах не налаштовані так, щоб охорона могла по звуку визначати, що за предмети проносять відвідувачі, хоча вибухівку цими рамками як вловити? :)

2.4. Щоб якщо вже суд знаходиться в двох приміщеннях, то можна було б хоч розмістити суддів, що мають спеціалізацію у кримінальних справах в одному приміщенні, а у цивільних справах - в іншому.  Тоді хоч повідомлень про мінування було б менше, не кажучи вже про те, судді з троєк не моталися  по місту цілий день.

Ну і не безпідставні можуть бути твердження про періодичність заяв про мінування не лише з бажання зірвати засідання, але й стосовно можливості міняти зіпсовані прослушки та джерела їхнього живлення. 

Тепер об 11:00 15.05.2018 р. заблокували роботу Печерського райсуду під приводом мінування. Викликана поліція, без пояснювання, чому поліція , а не СБУ, бо замінування суду - це скоріше теракт. Більшість суддівських чиновників, виходячи з кабінетів навіть не виключили світло. Бо гроші на оплату перевитрат недешевої електроенергії не з їхньої ж кишені, а українців.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua