Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Пенсіонерам таки накинули 5 років (оновлено) 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
01.06.2011

Кабінет Міністрів України вніс 31.05.2011 доопрацьований проект Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» на заміну раніше зареєстрованого за № 7455 від 13.12.2010 року, зазначається на веб-сайті www.Zakonoproekt.Org.UA. Головний комітет - Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Верховної Ради України.

Прем'єр-Міністр України Микола Азаров вніс до Верховної Ради України проект Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», текст якого нам вдалося отримати  і розмістити на сайті www.zakonoproekt.org.ua

Текст проекту спеціально не оприлюднюють, і не роздають народним депутатам, щоб не збурювати населення, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua

І це зрозуміло,якщо ознайомитися з основними новелами проекту Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» викладені в статті 2. Ммаксимальний розмір пенсій або щомісячного довічного грошового утримання :

1) максимальний розмір пенсій або щомісячного довічного грошового утримання не може перевищувати дванадцяти прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність;

2) граничний вік перебування на державній службі становить 65 років для чоловіків і 60 років для жінок;

3) максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати дванадцяти прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність. Достроково призначена пенсія з урахуванням доплат працюючим пенсіонерам не виплачується.

Повний текст проекту Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» готується до публіккаціїі його можна буде прочитати і скачати.

20.12.2010 року вже внесено нову версію законопроекту.

Всі матеріали на цю тему:

Проект про реформу пенсій вже розміщено на www.Zakonoproekt.Org.UA

Азаров пропонує Раді збільшити пенсійний вік та зменшити розміри пенсій

Уряд ще не відкликав законопроект про пенсійну реформу

Кабінет Міністрів таки передав до Верховної Ради законопроект про пенсійну реформу

Закон України Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи №7455 (офіційна версія, внесена 20.12.2010 р.)

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua