Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Перевертні з МВС таки отримали своє 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
15.01.2011

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Володимирович Могильов дав відповідь на запитання БЮТ під час "Години запитання Уряду" 14.01.2011 року:«Залізничним судом міста Сімферополя ухвалено вирок дванадцяти співробітникам лінійного відділу міліції на залізничному вокзалі. Прокуратура довела, а судом підтверджена вина вже колишніх правоохоронців у зловживанні службовим становищем і перевищенням повноважень, а шести екс-міліціонерам – ще й одержання хабарів. За ці злочини дев’яти перевертням призначено покарання у вигляді обмеження свободи, трьом – позбавлення волі, але вони звільнені від його відбування з випробувальним терміном. Зважаючи на непоодинокі факти вчинення злочинів працівниками органів внутрішніх справ чи розроблені міністерством комплекс заходів або навіть програми щодо подолання корупції у ваших рядах, очищення їх від випадкових людей та попередження подобних випадків?».

Це таке питання.

Відповідаю. Протиправні прояви, за якими 17 колишніх працівників лінійного відділу на станції Сімферополь притягалися до кримінальної відповідальності, були вчинені протягом шостого-восьмого років та виявлені у березні восьмого року нашою службою внутрішньої безпеки. Саме цими матеріалами Кримською транспортною прокуратурою було порушено цю кримінальну справу. Усі ці працівники звільнені з органів внутрішніх справ за дискредитацію. Ряд керівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

За вироком Залізничного районного суду міста Сімферополь шість колишніх працівників засуджено до реальних строків позбавлення волі, відносно ще восьми вироки винесені з іспитуємим строком, серед них п’ять засуджено за хабарництво. Відносно трьох працівників прокуратурою закрито справу у зв’язку з відсутністю в їх діяннях складу злочину.

Протягом минулого року питання дисципліни законності серед працівників органів внутрішніх справ розглядалася на трьох засіданнях колегії МВС. За їх ітогами визначено додаткові заходи, спрямовані на неухильне забезпечення працівниками МВС конституційних прав і свобод людини, громадян, поваги та честі, гідності кожної особи. Особлива увага приділяється підвищенню відповідальності керівників підрозділів за діями підлеглих.".

 
Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua