Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Пірати надали свіжі новини щодо захоплених на «Blida» українців 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
18.01.2011

Українці з захопленого піратами судна «Blida» змогли передати вістку про свій стан Посольству України в Грецькій Республіці, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua, із посиланням на прес-службу МЗС України.

Як проінформували співробітників Посольства України представники компанії-оператора судна «Secur Holdings Inc.» 11 січня ц.р. вони спілкувалися в телефонному режимі з усіма членами екіпажу захопленого судна, у тому числі і з шістьма громадянами України – членами екіпажу?

Моряки повідомили, що стан здоров’я усіх членів команди задовільний і екіпаж забезпечений продуктами харчування та питною водою. Для проведення переговорів з піратами компанією було залучено британських спеціалістів.

За даними Посольства України в Грецькій Республіці на даний час пірати ніяких фінансових вимог до компанії-оператора «Secur Holdings Inc.» не висували.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua