Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Після того, як чотирирічну дитину загризли 4 собаки, румуни вирішили присипляти безпритульних псів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
27.09.2013

Приголомшені горем батьки чотирирічного малюка. Фото www.evz.ro  5 вересня 2013 на кладовищі «Святої п'ятниці" був похований чотирирічний хлопчик Іон, якого зграя з чотирьох безпритульних собак розірвала під час його прогулянки із прабабусею у парку. Розголос від цієї трагедії був таки великий, що на відспівування до церкви Президент Румунії Траян Бесеску направив із співчуттям свого спеціального представника, зазначається на сайт www.zakonoproekt.org.ua  із посиланням на румунські ЗМІ.  5 вересня 2013 на кладовищі «Святої п'ятниці" був похований чотирирічний хлопчик Іон, якого зграя з чотирьох безпритульних собак розірвала під час його прогулянки із прабабусею у парку. Розголос від цієї трагедії був таки великий, що на відспівування до церкви Президент Румунії Траян Бесеску направив із співчуттям свого спеціального представника, зазначається на сайт www.zakonoproekt.org.ua  із посиланням на румунські ЗМІ.  

Ніхто не поніс відповідальність за собак-вбивць, яких вдалося ідентифікувати і по слідах крові на морді, бо як з'ясувалося вони були   стерилізовані та ще й малі вушні бирки.

Жах від трагедія охопив усю країну. Було звільнено багато чиновників, хоча ЗМІ вважають що  звільнені не мають ніякого зв'язку з інцидентом, оскільки ніхто з звільнених не мав повноважень щодо бродячих собак.

З'ясувалося, що навколо стерилізації собак різні приватні структури і НГО створився цілий бізнес, який був безконтрольний довгий час, незважаючи на значні суми, що витрачалися на ці дії.

Після жахливої смерті чотирирічної дитини румунські політики таки прокинулися  і почали діяти.

Муніципалітет заявив, що не в змозі зробити все, щоб зменшити кількість безпритульних собак на вулицях, їх стерилізують і знов випускають на вулиці, де вони збиваються у зграї і кусають та лякають людей. Тільки на вулицях Бухарест у живе близько 60 тисяч безпритульних собак.

Саме тому за ініціативою мера було  негайно скликане засідання Генеральної ради і щодо проведення референдуму стосовно приспання безпритульних собак.

 Президент Румунії Траян Бесеску також  закликав уряд випустити Надзвичайну постанову, яка мала встановити крайній термін для прийняття собак до родин, і тих кого не заберуть, приспати.

Румунські парламентарії проголосували за закон про приспання безпритульних собак, якщо протягом двох тижнів після її видалення з вулиці у спеціальний приймальний розподільник, для не знайдеться новий власник.

Закон викликав купу протестів зі сторони любителів тварин, які тим не менше не хотіли забрати усіх безпритульних собак до себе до дому, як, напевно, і не хотіли б, щоб їхня дитина була розірвана безпритульними собаками.

Враховуючи великий резонанс і звернення щодо конституційності такого закону Конституційний суд Румунії, незважаючи на протести захисників тварин проти цього закону, розглянув його і ухвалив, що закон, що дозволяє винищення безпритульних собак, не порушує норм Конституції.

Одночасно із цим Прем'єр-міністр Румунії запевнив любителів тварин, що масового винищення тварин не буде, а рішення будуть приймати органи місцевої влади.

Можливо було б доцільно, щоб гроші на утримання безпритульних собак виділяли із власних кишень колишні власники цих собак та ті громадяни, що виступали проти присипляння безпритульних собак.

Напевно і на Україні потрібно було б прийняти такий самий закон, і покласти на утримання безпритульних собак не бюджети і усіх громадян, а на їхніх колишніх власників та тих, хто виступає проти присипляння цих собак.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua