Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Податкова може вимагати від Забзалюка сплатити податок за хабар, а Генпрокуратура - долучити ті 500 тисяч доларів до справи 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
10.02.2012

Скандал, що виник у Верховній Раді України щодо отримання народним депутатом України Романом Забзалюком хабара у сумі близько 500 тисяч доларів за вихід з БЮТ нагадав про те, що відповідно до норми Податкового кодексу, яку колись в податкове законодавство, до речі, вписали саме бютівці, від Забзелюка можуть вимагати сплатити податок на хабар, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA.Перед Савіком Шустером чи Євгеном Кисельовим сьогодні може виникнути питання, як у свій час перед героєм Володимира Висоцького: "Де гроші, Зін". Скандал, що виник у Верховній Раді України щодо отримання народним депутатом України Романом Забзалюком хабара у сумі близько 500 тисяч доларів за вихід з БЮТ нагадав про те, що відповідно до норми Податкового кодексу, яку колись в податкове законодавство, др речі, вписали саме бютівці, від Забзелюка можуть вимагати сплатити податок на хабар, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA.

А крім того, Генпрокуратура повинна разом з заявою Р.Забзалюка про скоєння злочину (бо хабар - це злочин) отримати і зазначені ним 500 тисяч доларів. Бо Генеральна прокуратура повинна буде долучити ці докази до кримінальної справи, вважає президент Українського аналітичного центру Євген Костенко. У випадку ж, якщо 500 000 доларів не будуть додані, то виникне сумнів щодо того, "а чи був хлопчик", що дасть змогу іншій стороні стверджувати що гроші надавалися усіма членами фракції для лікування депутата. І тоді кримінальну справу звісно відкриють. Але прийдеться вибачатися і казати, що 500 000 доларів ніхто нікому не давав. А це вже зовсім інше обвинувачення.

Як видно з даних на сайтах Генеральної прокуратури України та БЮТ 500 000 доларів до Генпрокуратури не передано.

У з`вязку із цим, досить немотивована, хоча і зрозуміла вимога деяких, зорієнтованих на певні політичні сили журналістів, щодо надання на ток-шоу Савіка Шустера і Євгена Кисельова слова депутату, який ще не здав валюту до ГПУ і не сплатив податок з хабара. Тут слід напевно згадати відому істину, що стільці можна було б дати і зараз, але гроші треба надати уперед.  Шустер чи Кисельов міг би запросити Забзелюка до студії , якби той повернув державі хабара в 450 тис. доларів, який йому дали, а він узяв, та заплатив з цього хабара податок.

Правда пізніше вже почали казати про 450 тисяч доларів, і не в доларах, а в гривнях, і не наданих ГПУ, а переданих до лікарні "Охмадіт", із додаванням. що їх зібрали благодійники. То де ж долари, що давали Забзалюку?

Євген Костенко,

шеф-редактор веб-сайту Zakonoproekt.Org.UA, президент Українського аналітичного центру

 
Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua