Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Податковий кодекс прийняли не для "пенсів" 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
19.11.2010

Тепер подивившись,як прийнятий Податковий кодекс всі почали казати. що це для того, аби "пенсів" годувати.Тобто звичайних пенсіонерів, як їх образливо, і не заслужено, дехто називає.

Напевно ті хто так каже, погано Державний бюджет і Податковий кодекс читали.

В Держбюджеті дира величезна. У відставку (а не на пенсію) пішли 3 судді КСУ. Кожному з них КМУ видало по 700 000 грн вихідної допомоги з резерву. Вони не будуть працювати до пенсії, і їм кожному щомісяця повинні будуть давати до 40 000 грн. утримання.

Зараз 45 суддів ВСУ йдуть у відставку (не на пенсію) і кожному видадуть до 500 000 грн. вихідної допомоги. Вони не будуть працювати до пенсії, і їм кожному щомісяця повинні будуть давати до 40 000 грн. утримання.

А потім це буде пенсією.

У ВСУ майже 100 суддів, кожним закріплений персональний "Опель" з водієм.

І це лише невеличкий фрагмент щодо фінансування майже мільйона людей, які мають ті чи інші можливості отримувати в рази, і навіть на порядки, більше ніж звичайні пенсіонери. Ви краще розберіться хто затіяв цю дискусію щодо ФОП і ІТ-шників в livejournal.com, і ходив до нього на зустрічі, що призвело до такої "уваги" до ІТ-сектору. :)

Протилежний приклад - власники секонд-хенду, які, на відміну від представнкиів ІТ-сектору, чітко сформулювали і провели потрібні їм рішення.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua