Zakonoproekt.Org.UA

 


Податковий кодекс прийняли не для "пенсів" 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
19.11.2010

Тепер подивившись,як прийнятий Податковий кодекс всі почали казати. що це для того, аби "пенсів" годувати.Тобто звичайних пенсіонерів, як їх образливо, і не заслужено, дехто називає.

Напевно ті хто так каже, погано Державний бюджет і Податковий кодекс читали.

В Держбюджеті дира величезна. У відставку (а не на пенсію) пішли 3 судді КСУ. Кожному з них КМУ видало по 700 000 грн вихідної допомоги з резерву. Вони не будуть працювати до пенсії, і їм кожному щомісяця повинні будуть давати до 40 000 грн. утримання.

Зараз 45 суддів ВСУ йдуть у відставку (не на пенсію) і кожному видадуть до 500 000 грн. вихідної допомоги. Вони не будуть працювати до пенсії, і їм кожному щомісяця повинні будуть давати до 40 000 грн. утримання.

А потім це буде пенсією.

У ВСУ майже 100 суддів, кожним закріплений персональний "Опель" з водієм.

І це лише невеличкий фрагмент щодо фінансування майже мільйона людей, які мають ті чи інші можливості отримувати в рази, і навіть на порядки, більше ніж звичайні пенсіонери. Ви краще розберіться хто затіяв цю дискусію щодо ФОП і ІТ-шників в livejournal.com, і ходив до нього на зустрічі, що призвело до такої "уваги" до ІТ-сектору. :)

Протилежний приклад - власники секонд-хенду, які, на відміну від представнкиів ІТ-сектору, чітко сформулювали і провели потрібні їм рішення.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми