Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Поправки до Податкового кодексу України тепер можна буде залишити на веб-сайті 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
07.10.2010

Поправки до Податкового кодексу України тепер можна буде залишити на веб-сайті

Спеціальний сайт www.zakonoproekt.org.ua для обговорення проекту Податкового кодексу України та інших законопроектів і законів України з’явився в Інтернет за ініціативою президента Українського аналітичного центру Євгена Костенко.

Даний проект доцільніше було б запровадити на основі баз «Законодавство України» та «Законопроекти» Верховної Ради України, але це відмовляється підтримати з 2002 року Голова Верховної Ради України В.Литвин, а до нього його попередники.

Ті, хто бажає внести свої пропозиції до проекту Податкового кодексу України №7101-1, можуть відвівати спеціальний сайт http://www.zakonoproekt.org.ua/податковий-кодекс-.aspx , зареєструватися і вносити пропозиції та коментарі до своїх пропозицій.

Тексти пропозицій будуть доведені до уваги членів Комітету Верховної Ради України, якому доручено підготовки цього проекту до другого читання.

Крім цього законопроекту на сайті вже розміщені й доступні чинні закони України «Про телекомунікації» та «Про захист персональних даних».

У найближчий час на сайті www.zakonoproekt.org.ua будуть доступні і тексти інших первинних законодавчих актів України, а також, найбільш резонансних законопроектів.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua