Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Поріг для спрощенців планують підвищити до 3,2 мільйонів доларів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
25.12.2010

Володимир Путін заявив, що поріг для спрощенців буде підвищений до 100 млн рублів, або 3 270 325 млн доларів США.

Прем'єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін заявив на зустрічі із представниками малого та середнього бізнесу, що Уряд Росії планує підвищити граничну планку для спрощеної системи оподатковування з нинішніх 60 млн до 100 млн рублів, при курсі на 25.12.2010 року 1 долару за 30.5778 рублів.

Путін вважає, що відповідним російським відомствам дано доручення вивчити питання щодо зміни верхньої планки, оскільки необхідно враховувати обставини, які змінилися. За словами Путіна зовсім нещодавно планка доходу для переходу на спрощену систему оподатковування була піднята у два рази — з 30 млн до 60 млн рублів. І за його словами, таку систему зараз використовують майже 2 мільйони організацій та індивідуальних підприємців. Планується, що від податку на прибуток будуть звільнені організації, що працюють у сфері освіти й охорони здоров'я, і ця норма торкнеться як некомерційних, так і комерційних структур.

Такий підхід російського Уряду є відмінним від підходу Кабінету Міністрів України, який очолює Микола Азаров. Прийнятий нещодавно новий Податковий кодекс України не змінив верхній поріг суми, яку має право отримувати український підприємець, що працює на спрощенній системі оподаткування у 500 000 гривень, незважаючи на те, що за даними Національного банку України курс гривні по відношенню до долару на 27.12.2010 року збільшився до 7,9615 гривні з курсу у 3,9504 гривні, який існував 28.06.1999 року, коли було прийнято Указ Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" №746/99.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua