Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Порошенко і далі жебракує через нездатність припинити розграбування економіки 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
21.09.2016

Порошенко і далі жебракує та через нездатність припинити розграбування економіки його призначенцями набирає боргів, за які повинні платити українці.   На своїй сторінці у Facebook так званий "президент" із радістю повідомив, що на зустрічі з віце-президентом США Джозефом Байденом він домовився, що Україна влізе в ще більші борги - отримає 1 мільярд доларів кредитних гарантій аби Гонтарева могла і ці гроші знов роздеребанити.Порошенко і далі жебракує та через нездатність припинити розграбування економіки його призначенцями Гонтаревою, Ворушиліним і Гройсманом набирає боргів, за які повинні платити українці.

На своїй сторінці у Facebook так званий "президент" із радістю повідомив, що на зустрічі з віце-президентом США Джозефом Байденом він домовився, що Україна влізе в ще більші борги - отримає 1 мільярд доларів кредитних гарантій аби Гонтарева могла і ці гроші знов роздеребанити.

Також Порошенко подякував США за посилення санкцій проти Росії, хоча не повідомив про те, що саме він із Яценюком і Гросманом блокує введення санкцій проти РФ і Путіна, а Гонтарева фінансує російських власників банків, яким відмовлено в кредитах на Заході, через санкції проти РФ.

Нинішня влада вже набралася, як колись казав Ющенко про Тимошенко, як "сучка бліх". Колись Чаушеску за підтримки СРСР розстріляли внаслідок операцій західних спецслужб за те, що він перший виплатив усі борги МВФ, і з того часу міг вкладати усі доходи Румунії лише в її розвиток.

Як видно з таблиці, у 2010 р. тодішня нинішня влада, що зірвала у 2005 році пролонгацію міжурядової угоди по газу за 50 доларів до 2017 року, у 2008 році зірвала курс долара з 4,3 до 10,10, а у 2009 році незаконно протягнула газ по 450 доларів і зірвала цим усю економіку, вже не могла брати брати більше боргів - її вигнали виборці.

У 2011 році борги не брали, а у 2012,2013 році їх активно повертали.

Нинішня влада вже набралася, як колись казав Ющенко про Тимошенко, як "сучка бліх". Колись Чаушеску за підтримки СРСР розстріляли внаслідок операцій західних спецслужб за те, що він перший виплатив усі борги МВФ, і з того часу міг вкладати усі доходи Румунії лише в її розвиток.   Як видно з таблиці, у 2010 р. тодішня нинішня влада, що зірвала у 2005 році пролонгацію міжурядової угоди по газу за 50 доларів до 2017 року, у 2008 році зірвала курс долара з 4,3 до 10,10, а у 2009 році незаконно протягнула газ по 450 доларів і зірвала цим усю економіку, вже не могла брати брати більше боргів - її вигнали виборці.   У 2011 році борги не брали, а у 2012,2013 році їх активно повертали.

Нинішні НБУ і Уряд просто змагаються у випрошуванні траншів і очікуванні їх, бо це дасть їм змогу роздеребанити ці кошти,я кі не підуть на розвиток України, а лише на підтримку курсу - тобто для виведення з України в офшори. Замість того щоб працювати. 

Якщо Україні не виділять нові транші, які автоматично стануть ще більшим боргом для усіх українців, то від цього буде лише користь українцям, яких перетворюють в жебраків та боржників через тупість цих урядів війни і розвалу України

В інтересах України взагалі не мати ніяких кредитів МВФ, бо ця влада їх, як завжди роздеребанить, щоб вивезти в офшори, а повертати будуть пересічні українці.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua