Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Посадовці МВС, НПУ, ГСУ НПУ, ГПУ і НАБУ є "дахом" аферистів із Міського комерційного банку 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
29.12.2016

Виявлено черговий доказ того, що саме керівники ФГВФО, СБУ, НБУ, МВС та судді, блокували розслідування крадіжки через Meinl Bank AG грошей банків, які розвалювали НБУ і ФГВФО. Лише виявлена загальна сума виведених коштів досягає мільярду доларів,які розкрадені і компенсуються з бюджету України та українців, завдяки директору-розпоряднику ФГВФО ВорУшиліну, гененральним прокурорам України  Махницькому, Яреми, Шокіну та Юрій Луценко, міністру внутрішніх справ @Arsen Avakov , голові Національний банк України #гонтарева та власнику банку Рейніс Тумовс (#Tumovs ), який втік чи то до Швейцарії (як пише в Linkendin) чи  Великобританії (де зареєстровані його компанії).Сайт www.Zakonoproekt.Org.UA вже неодноразово писав про те, що через шалений особистий супротив керівників МВС - А.Авакова, НПУ - Х.Деканоіідзе, ГСУ НПУ - О.Вакуленка, М. Циби , ГПУ та НБУ 3 роки блокується розслідування жодним правоохоронним органом України крадіжки 59 млн євро, і до цього часу не оголошено підозру основним учасника цієї афери віку -  десяткам посадовців із ПАТ “Міський Комерційний банк”. Бо ця афера на 4 млрд збитків не змогла б відбутися, і  вчинення вищезазначених кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена ст.ст.209, 209-1, 367 Кримінального Кодексу України, без таких осіб:

1) власників і службових осіб «ПАТ «Міський комерційний банк» та ТОВ «ГЛОБАЛ ФИНАНСІАЛ МЕНЕДЖМЕНТ ГРУП» як:

а) Тронь Сергій Миколайович – володіє 24,99% відсотками у статутному капіталі;

б) Тумовс Рейніс Айварсович – володіє 24,99% відсотками у статутному капіталі;

в) Компанія «АПОЛЛУС СЕРВІСИЗ ЛІМІТЕД» («APOLLUS SERVICES LIMITED») володіє 24,99% відсотками у статутному капіталі, 100% відсотками у статутному капіталі якого володіє фізична особа нерезидент Майкл Ендрю Грей (Michael Andrew Gray), яким фактично можливо є сам Тумовс Рейніс Айварсович;

г) інші особи, що володіють менше ніж 10% цієї юридичної особи: Аркаллаєв Нуруліслам Гаджиєвич, Кобиленко Дмитро Павлович тощо. д) голів та членів правління, посадових осіб внутрішнього аудиту, голів та членів спостережної ради ПАТ «Міський комерційний банк», в тому числі таких як: Грабовецький Дмитро Володимирович, Бондаренко. Марина Радіонівна, Величко Олег Вікторович, Дунюшкина Олена Анатоліївна, Лахтаріна Юлія Іванівна, Масленніков Володимир Іванович, Разгуляєва Наталія Миколаївна, Рибчинська Вікторія Валентинівна, Рубцов Костянтин Володимирович, Скоропад Максим Романович, Султанова Тетяна Олександрівна Мацюк Наталія Михайлівна тощо, противоправними діями яких завдано значної матеріальної шкоди вкладникам і державі;

2) службових осіб Національного банку України, яких також слід притягнути до кримінальної відповідальності – Голів Національного банку України Кубіва Степана Івановича та Гонтареву Валерію Олександрівну, директора Генерального департаменту банківського нагляду Шульгу Аллу Анатоліївну, директора Департаменту банківського нагляду Фабер Світлану Василівну, кураторів - службовців Національного банку України, що, незважаючи на масові звернення про порушення власниками і керівниками «ПАТ «Міський комерційний банк» вимог законодавства, і навіть проведення із запізненням у квітні 2015 р. тематичної інспекційної перевірки банку, а у травні 2014 року віднесення банку до категорії проблемних та встановлення особливого режиму контролю за його діяльністю шляхом призначення куратора – службовця Національного банку України, встановлення строку для вжиття заходів щодо приведення своєї діяльності у відповідність до вимог законодавства, не лише свідомо блокували вжиття заходів впливу до цих правопорушників, внаслідок чого на момент оголошення цього банку неплатоспроможним, в банку практично не залишилося коштів, але й в порушення вимог ст.ст.35 і 58 Закону України «Про банки і банківську діяльність», не здійснили визнання винними у доведенні банку до стану неплатоспроможності керівників і посадових осіб банку, які повинні нести повну матеріальну відповідальність за шкоду завдану банку і вкладникам. 3) службових осіб Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - уповноважених осіб на тимчасову адміністрацію «ПАТ «Міський комерційний банк» – тимчасових адміністраторів банку Рязанцева Андрія Вікторовича і Чернявську Олену Степанівну; на ліквідацію «ПАТ «Міський комерційний банк» – Тимошенка Костянтина Володимировича, які не вжили відповідних заходів для забезпечення збереження ввірених їм активів банку, запобігання втрати майна та збитків банку, а також забезпечення вжиття усіх необхідних заходів до повернення дебіторської заборгованості банку, заборгованості позичальників перед банком та пошуку, виявлення, повернення (витребування) майна банку, що перебуває у третіх осіб.

3) службових осіб Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - уповноважених осіб на тимчасову адміністрацію «ПАТ «Міський комерційний банк» – тимчасових адміністраторів банку Рязанцева Андрія Вікторовича і Чернявську Олену Степанівну; на ліквідацію «ПАТ «Міський комерційний банк» – Тимошенка Костянтина Володимировича, Оберемка Романа Анатолійовича, які свочасно не вжили відповідних заходів для забезпечення збереження ввірених їм активів банку, запобігання втрати майна та збитків банку, а також забезпечення вжиття усіх необхідних заходів до повернення дебіторської заборгованості банку, заборгованості позичальників перед банком та пошуку, виявлення, повернення (витребування) майна банку, що перебуває у третіх осіб.

Судячи з усього, наявність такого "даху" в НПУ і НАБУ та інших установах та органах дозволить ще довго уникати відповідальності вищезазначеним аферистам і особам, що їм допомагають, якщо Генеральний прокурор України Юрій Луценко  таки не примусить своїх прокурорів діяти за законом, і вести відповідний нагляд за слідчими НПУ та НАБУ.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua