Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Прем'єр Китайської Республіки оголосив війну «брудній їжі» 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
21.10.2014

Прем'єр Китайської Республіки Цзян І-хуа заявив 21.10.2014 року в Законодавчому Юані, що уряд оголошує війну «брудної їжі», тобто продуктам харчування, в яких використовуються заборонені законом або підроблені інгредієнти, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.uaіз посиланням на новину кореспондента Radіo Taіwan Internatіonal Марії Лі.Прем'єр Китайської Республіки Цзян І-хуа заявив 21.10.2014 року в Законодавчому Юані, що уряд оголошує війну «брудної їжі», тобто продуктам харчування, в яких використовуються заборонені законом або підроблені інгредієнти, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.uaіз посиланням на новину кореспондента Radіo Taіwan Internatіonal Марії Лі.

Він повідомив, що вже в середу почне роботу нове урядове відомство, яке займатиметься питаннями продовольчої безпеки. Це відомство координуватиме дії всіх урядових установ.

Забезпеченням продовольчої безпеки буде також займатися поліція, повідомив прем'єр.

«Державне управління поліції мобілізує всі відділи кримінальних злочинів на полювання за недобросовісними виробниками. Вони будуть виводити їх на чисту воду, немов злочинні угруповання», - сказав він.

Цзян додав, що близько сотні поліцейських відповідають за питання продовольчої безпеки та охорону навколишнього середовища. В майбутньому забезпечення продовольчої безпеки стане однією з головних задач поліції.

Також повідомляється про нагороду в 500 000 НТД (16463 дол.США) людині, який повідомив в поліцію про можливі проблеми з маслом для смаження. Нагороду отримав вуличний торговець з Тайнаня: завдяки його пильності були розкриті злочини корпорації Cheng I Food Co., підмішували в масло для смаження кормової жир.

Раніше 16 вересня 2014 року Прем'єр Китайської Республіки пообіцяв зайнятися відновленням довіри громадськості до харчової індустрії. (CNA) та покарати винних у скандалі з використанням в продуктах непридатної і вже відпрацьованої олії, призначеної для стічних відходів.

Виступаючи в Законодавчих Юані, прем'єр повідомив, що провів безліч зустрічей та консультацій у зв'язку з недавнім скандалом. У середу пройде урядова нарада за системою перевірки продуктів харчування та виконання правил харчової безпеки.

По закінченні цієї попередньої роботи уряд визначить відповідальних за скандал, що розгорівся.

Між тим, міністр економіки Ду Цзи-цзюнь сказав у вівторок, що скандал не завдав значної шкоди міжнародній репутації Тайваню як виробника продуктів харчування. За його словами, велика частина вироблених на Тайвані продуктів харчування йде на внутрішній ринок. У той же час, складно переоцінити збиток, нанесений місцевої харчової індустрії, додав він.

Втрати індустрії вже склали 1% від прибутків, а це - близько 5 млрд НТД, або 166 млн доларів США. Уряд надаватиме допомогу малим і середнім підприємствам, що постраждали в результаті несумлінності постачальника масла, пообіцяв Ду.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua