Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Прем'єр-міністр підтримав ідею про дворічні податкові канікули для малого бізнесу 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
29.09.2013

 Слід перейти до дворічного скасування всіх податків та обов'язкових відрахувань для вперше зареєстрованих індивідуальних підприємців. Необхідно також передбачити усі ризики уникнення від сплати податків з боку недобросовісних осіб, що при належній системі контролю можна мінімізувати. www.zakonoproekt.org.ua/Усі повноваження щодо введення податкових канікул повинні бути сконцентровані на регіональному та місцевому рівні, для чого необхідно приділити особливу увагу підтримці невеликих виробничих та інвестиційних компаній, у тому числі стартапів. Саме в такій формі ідея податкових канікул може бути грамотно реалізована.

Слід перейти до дворічного скасування всіх податків та обов'язкових відрахувань для вперше зареєстрованих індивідуальних підприємців. Необхідно також передбачити усі ризики уникнення від сплати податків з боку недобросовісних осіб, що при належній системі контролю можна мінімізувати.

Але якщо чиновники апелюють до того, що пільгами можуть скористатися шахраї, то нехай правоохоронці займаються шахраями. Забороняти «податкові канікули» тільки через це – неправильно, бо завдання держави - створити такі умови для своїх громадян, в яких вони могли б розвиватися самі і приносити користь країні.

Ідея податкових канікул - як заходи, здатної підстьобнути ділову активність малого бізнесу, що впала після дворазового підвищення на початку року страхових внесків для індивідуальних підприємців їй - отримала широку підтримку в країні.

Якраз такий малий виробничий  бізнес більше всіх потребує підтримки та стимулювання. Саме виробничий бізнес повинен ставати драйвером зростання нової економіки, про необхідність побудови якої багато сказано в указах Президента. Саме в такій формі ідея податкових канікул може бути грамотно реалізована, причому без усяких знижок на «ризик ефекту виконання.

На сайті Об'єднаного Народного Фронту і в офлайні - регіональними відділеннями «Опори Росії» за неповний місяць було зібрано більше 100 тисяч підписів під зверненням «За податкові канікули для підприємців.

За дорученням Дмитра Медведєва питання введення податкових канікул влітку 2013 року опрацьовувалося в різних профільних міністерствах. 

  Податкові канікули можуть стати дуже важливим імпульсом до зростання Підприємницької активності на сьогоднішній день недостатня для ефективного розвитку економіки. Лише 2,2% громадян хочуть стати підприємцями. Сьогодні необхідний механізм акселерації малого та середнього бізнесу, для його активного розвитку та зростання. І податкові канікули - це одна з ключових складових даного механізму.

Все це не про Україну а про Російську Федерацію, де ці питання на Міжнародному інвестиційному форумі «Сочі-2013» обговорювали Дмитро Медведєв та керівники громадських та бізнесових структур, зазначає сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на  сайт onf.ru .

В Україні так звані «податкові канікули» на період з 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016 року були запроваджено Податковим кодексом України, для чого передбачено звільнення від сплати податком на прибуток окремих категорій платників.

Відповідно до п.154.6 Кодексу, на цей період застосовується ставка 0% для платників податку на прибуток, у яких розмір доходів звітного періоду наростаючим підсумком з початку року не перевищує 3 мільйонів гривень та розмір нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітної плати працівників такого підприємства, є не меншим, ніж дві мінімальні заробітні плати, розмір якої встановлено законом. Крім того, такі підприємства повинні додатково ще відповідати одному із таких критеріїв:

- утворені в установленому законом порядку після 1 квітня 2011 року;

- діючі, у яких протягом трьох послідовних попередніх років (або протягом усіх попередніх періодів, якщо з моменту їх утворення пройшло менше трьох років), щорічний обсяг доходів задекларовано в сумі, що не перевищує 3 мільйонів гривень, та у яких середньооблікова кількість працівників протягом цього періоду не перевищувала 20 осіб;

- які були зареєстровані платниками єдиного податку в установленому законодавством порядку в період до набрання чинності цим кодексом (у 2010 році) та у яких за останній календарний рік обсяг виручки від реалізації продукції становив до одного мільйона гривень та середньооблікова кількість працівників становила до 50 осіб, тобто витримали умови для подальшого перебування на єдиному податку.

Підприємства, що перебувають на «податкових канікулах», подають до органів Міністерства зборів  і доходів України декларації з податку на прибуток за спрощеною формою, ведуть спрощений бухгалтерський облік доходів і витрат з метою обрахунку об'єкта оподаткування за методикою, затвердженою Міністерством фінансів України.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua