Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Президентський Реєстр

Після Тігіпка без сторінок своїх міністерств у Facebook не залишився тепер жоден Віце-прем'єр-міністр України.

Тігіпко подарував Facebook до Дня народження Колеснікова

Без сторінок своїх міністерств у Facebook не залишився тепер жоден Віце-прем'єр-міністр України. >>>
27.10.2011 Комментариев: 0
Глава держави повернув зі своїми пропозиціями до парламенту Закон «Про внесення змін до статті 6 Житлового кодексу Української РСР щодо визначення житлової та загальної площ об'єкта житлової нерухомості».

В.Янукович ветував закон щодо площі балконів і лоджий

Глава держави повернув зі своїми пропозиціями до парламенту Закон «Про внесення змін до статті 6 Житлового кодексу Української РСР щодо визначення житлової та загальної площ об'єкта житлової нерухомості». >>>
26.10.2011 Комментариев: 0
Глава держави підписав низку законів, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Президента України:. * Закон України №3826-VI «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконний обіг наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів і одурманюючих засобів»;     * Закон України №3828-VI «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України та інших законодавчих актів України».

Янукович почав боротися з незаконним обігом наркотиків

Підписано 2 закони стосовно відповідальності за незаконний обіг наркотиків. >>>
26.10.2011 Комментариев: 2
В.Янукович підписав 20.10.2011 Закон №3773-VI «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Президента України.

Президент України підписав Закон «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства»

Закон №3773-VI «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» >>>
24.10.2011 Комментариев: 0
Президент України Віктор Янукович підписав 13.10.2011 закони: Закон №3795-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання відносин між кредиторами та споживачами фінансових послуг»; Закон №3796-VI «Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо особливостей провадження у справах про видворення іноземців та осіб без громадянства», зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Президента України Віктора Януковича.

Глава держави підписав закон стосовно видворення іноземців та осіб без громадянства

Підписано закон щодо особливостей провадження у справах про видворення іноземців та осіб без громадянства. >>>
24.10.2011 Комментариев: 0
Президент України Віктор Янукович підписав 12.10.2011 закони: Закон №3718-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання фальсифікації лікарських засобів»; Закон №3764-VI «Про ратифікацію Протоколу до Угоди про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами про Рамкову угоду між Україною та Європейським Співтовариством про загальні принципи участі України в програмах Співтовариства»; Закон №3775-VI «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про охорону інформації з обмеженим доступом, що є власністю держави», зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Президента України.

В.Янукович підписав Закон щодо запобігання фальсифікації лікарських засобів

Главою держави підписано три закони >>>
24.10.2011 Комментариев: 0
Глава держави підписав 11.10.2011 р. Закон України №3739-VI «Про протидію торгівлі людьми», Закон України №3748-VІ «Про внесення змін до Закону України «Про телекомунікації» та Закон України №3760-VI «Про внесення змін до статті 123 Сімейного кодексу України щодо визначення батьків дитини, народженої в результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій», зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Президента України Віктора Януковича.

Віктор Янукович підписав Закон про протидію торгівлі людьми

Віктор Янукович підписав Закон України №3739-VI «Про протидію торгівлі людьми». >>>
24.10.2011 Комментариев: 0

Янукович звільнив заступника Голови Держкомстату

Про звільнення В.Колеснік з посади заступника Голови Державного комітету статистики України >>>
24.10.2011 Комментариев: 0

В Держагентстві з нацпроектів з`явилася вакансія заступника голови

Про звільнення С.Шута з посади заступника Голови Державного агентства України з управління національними проектами >>>
24.10.2011 Комментариев: 0

В держслужбу призначили нового заступника

Про призначення М.Дячишина заступником Голови Національного агентства України з питань державної служби >>>
24.10.2011 Комментариев: 0
© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua