Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Президент підписав закон про збільшення видатків на повторні вибори 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
17.10.2013

Президент України Віктор Янукович підписав закон України 624-VII від 08.10.2013 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» щодо збільшення видатків Центральній виборчій комісії, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.uaПрезидент України Віктор Янукович підписав закон України 624-VII від 08.10.2013 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» щодо збільшення видатків Центральній виборчій комісії, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua  із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

На думку автора законопроекту №3150, яку він висловив у пояснювальній записці до проекту, «необхідність прийняття зазначеного законопроекту була зумовлена потребою врегулювання питання погашення заборгованості за виконані роботи із створення та забезпечення функціонування системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення для спостереження за організацією проведення голосування та підрахунку голосів на звичайних виборчих дільницях під час проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

У зв’язку з тим, що видатки на погашення вищезазначеної заборгованості не були передбачені Центральній виборчій комісії Законом України "Про Державний бюджет України на 2013 рік", Кабінет Міністрів України розпорядженням від 12 червня 2013 року № 417-р здійснив у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Центральній виборчій комісії на 2013 рік у загальному фонді державного бюджету перерозподіл видатків споживання шляхом зменшення їх обсягу за програмою 6731010 "Керівництво та управління у сфері проведення виборів та референдумів" на суму 11209 тис.грн. та збільшення їх обсягу за програмою 6731020 "Проведення виборів народних депутатів України" на таку ж суму.

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 12 червня 2013 року №417-р доручив Міністерству фінансів під час підготовки проекту закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" передбачити збільшення обсягу видатків Центральній виборчій комісії для компенсації видатків на погашення вищезазначеної заборгованості.

Поряд з тим, за розрахунками Центральної виборчої комісії на організацію підготовки та проведення проміжних або повторних виборів народних депутатів України в окремих одномандатних виборчих округах у разі їх призначення у 2013 році додатково потрібно 20,6 млн. гривень.

Крім того, Президент України доручив Кабінету Міністрів України вирішити питання виділення додаткових коштів Центральній виборчій комісії у сумі 17млн.грн. для забезпечення діяльності Центральної виборчої комісії та функціонування Державного реєстру виборців..

Таким чином, загальний обсяг збільшення видатків Центральній виборчій комісії становитиме 48,8 тис.гривень.

Законопроектом було запропоновано6

а) внести зміни до статті 15 і додатку №1 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік", збільшивши доходи за кодом 21020000 «Кошти, що перераховуються Національним банком України відповідно до Закону України «Про Національний банк України» на 48825,4 тис.гривень;

б) внести зміни до додатку №3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік", збільшивши видатки загального фонду на

48825,4 тис.грн., в тому числі за:

кодом 6731010 "Керівництво та управління у сфері проведення виборів та референдумів" на 2700 тис.гривень;

кодом 6731020 "Проведення виборів народних депутатів

України" 31781 тис.гривень;

кодом 6731050 "Функціонування Державного реєстру виборців" 14344,4 тис.грн;

в) внести відповідні зміни до статті 1 щодо уточнення підсумкових показників доходів і видатків державного бюджету.

Джерелом покриття додаткових видатків загального фонду державного бюджету пропонується визначити збільшення планового обсягу коштів, що перераховуються Національним банком України відповідно до Закону України «Про Національний банк України», на 48,8 млн. гривень. Згідно із звітом Державної казначейської служби за січень-липень п.р. до державного бюджету надійшли такі кошти у сумі 12,06 млрд. грн., що на 4 млрд. грн. більше від плану на відповідний період».

08.10.2013 року Верховна Рада України прийняла в першому читанні і в цілому як закон законопроект 3150 від 30.08.2013 народного депутата України Гєллєра Є.Б.  За проект закону «Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік» проголосували 316 народних депутатів. Не підтримали проект 42 народних депутати від ПР, 22 – від ВО «Батьківщина», 13 – від УДАР, 1- від ВО «Свобода»,  32 - від КПУ, 16 – від позафракційних.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua