Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Підписано указ про відродження системи ГТО 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
25.03.2014

Передбачається здача спортивних нормативів у 11 вікових групах починаючи з 6 років, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайті www.kremlin.ru щодо засідання ради з розвитку фізкультури і спорту під головуванням Президента РФ. Тези висловленого на нараді і цікавими з точки зору розробки законодавство щодо розвитку масового спорту і підвищення рівня охорони здоров’я населення.Передбачається здача спортивних нормативів у 11 вікових групах починаючи з 6 років, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайті www.kremlin.ru щодо засідання ради з розвитку фізкультури і спорту під головуванням Президента РФ. Тези висловленого на нараді і цікавими з точки зору розробки законодавство щодо розвитку масового спорту і підвищення рівня охорони здоров’я населення.

 Одна з ініціатив у цій сфері - відродження ГТО, завдяки якому виросло не одне покоління активних, здорових людей.

 Росія повернулася в лідери світового спорту, однак спочивати на лаврах рано

 Указ про старт цього проекту вже підписаний. При цьому вирішено зберегти стару назву – «Готовий до праці і оборони» як данина традиціям, національній історії.

У рамках оновленого ГТО передбачається здача спортивних нормативів у 11 вікових групах починаючи з 6 років. Запуск програм ГТО гостро ставить питання про майданчиках для занять спортом.

Нам потрібна мережа некомерційних фізкультурно-спортивних клубів за місцем проживання, роботи і служби, тобто в крокової доступності. Необхідні економічні спортивні споруди, в тому числі і на відкритому повітрі, і, звичайно, слід повніше задіяти і зміцнювати спортивну інфраструктуру загальноосвітніх шкіл.

Мірою залучення людей до спорту міг би стати механізм мотивування страхових медичних організацій. Наприклад, через заохочення тих, хто веде здоровий спосіб життя, регулярно проходить диспансеризацію і не має страхових випадків за попередній календарний рік.

Доцільно доповнити типовий перелік щорічно реалізованих роботодавцем заходів щодо поліпшення умов і охорони праці. Скажімо, включити в соцпакет можливість компенсувати співробітникам оплату занять спортом в клубах і секціях".

Введення комплексу ГТО почнеться з 1 вересня 2014 року. Планується завершити формування цієї програми в 2018 році.

Пропонується відродити нормативну основу фізичного виховання громадян віком з 6 до 70 років по 11 віковим ступеням. Це дозволить об'єктивно оцінити рівень спортивного розвитку громадян. Виконання нормативів буде відзначено знаками, розрядами та званнями. Тому прийняття комплексу ГТО буде стимулом для наших громадян .

Мінспорту РФ пропонує ввести для відмінників комплексу ГТО додаткові відпустки та премії.

Держава розробити способи заохочення для тих, хто успішно складе норми ГТО. Такими можуть стати додаткові бали до вузів, премії і стимулюючі виплати від роботодавців. Головний принцип ГТО – добровільність. Бо саме "палочна система» за часів СРСР погубила спортивний рух ГТО.

Введення фізкультурно-спортивного комплексу півроку обговорювалося на спеціально відкритому сайті, в опитуванні взяли участь більше 160 тисяч чоловік. Абсолютна більшість згідно з поверненням назви ГТО. Введення фізкультурних норм слід проводити саме на хвилі чудового успіху Олімпіади і Паралімпіади.

Слід розробити державну концепцію пропаганди масового спорту. На даному етапі більш затребувані не дорогі палаци спорту, а невеликі об'єкти. Організації, залучені в розвиток спорту, повинна займатися саме спортом - ніякої комерції та політики.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua