Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Президент України незаконно звільнив членів Ради Національного банку України 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
22.11.2010

Указом Президента України № 545/2010 від 16 квітня 2010 року «Про членів Ради Національного банку України», відповідно до пункту 12 частини першої статті 106 Конституції України та статті 10 Закону України «Про Національний банк України», було призначено членами Ради Національного банку України:

1. Акімову Ірину Михайлівну – Першого заступника Глави Адміністрації Президента України.

2. Гайдуцького Павла Івановича – Радника Президента України.

3. Портнова Андрія Володимировича – заступника Глави Адміністрації Президента України – Керівника Головного управління з питань судової реформи та судоустрою.

4. Федосова Віктора Миколайовича – завідувача кафедри фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

5. Хорошковського Валерія Івановича – Голову Служби безпеки України.

6. Шпек Романа Васильовича – Радника Президента України.

Одночасно із цим, було звільнено членів Ради Національного банку України: Даниленка А.І., Оніщука М.В., Поляченка В.А., Саблука П.Т., Федоренка А.В., Яценюка А.П.

Статтею 10 Закону України «Про Національний банк України» встановлено підстави для припинення повноважень членів Ради Національного банку України:

1) частиною 8 - що «Припинення повноважень членів Ради Національного банку відбувається у зв'язку із закінченням строку їх повноважень або в разі:

а) власного бажання, за умови подання письмової заяви;

б) припинення їх громадянства або виїзду за межі України на постійне місце проживання;

в) набрання законної сили обвинувальним вироком суду у скоєнні кримінального злочину;

г) смерті або на підставі рішення суду про оголошення особи померлою, або визнання безвісно відсутньою».

2) частиною 10 - що «Повноваження призначеного складу Ради Національного банку достроково припиняються у разі оголошення їй недовіри Президентом України або Верховною Радою України у зв'язку з тим, що виконання Основних засад грошово-кредитної політики за підсумками року не забезпечило стабільність грошової одиниці України. У цьому разі Президент України та Верховна Рада України зобов'язані кожен звільнити своїх представників та призначити новий склад Ради Національного банку».

Оскільки строк повноважень членів Ради Національного банку України: Даниленка А.І., Оніщука М.В., Поляченка В.А., Саблука П.Т., Федоренка А.В., Яценюка А.П. на момент видання Вами Указу ще не закінчився, а в Указі Президента України №545/2010 від 16 квітня 2010 року «Про членів Ради Національного банку України» причини, з яких було звільнено вищезазначених членів Ради Національного банку України, не були вказані, то виходячи з вищенаведеного, і керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», народний депутата України звернувся до Президента України з проханням надати інформацію, щодо якої, з вищенаведених у частинах 8 та 10 статті 10 Закону України «Про Національний банк України» причин, було звільнено членів Ради Національного банку України: Даниленка А.І., Оніщука М.В., Поляченка В.А., Саблука П.Т., Федоренка А.В., Яценюка А.П.;

А у випадку звільнення вищенаведених членів Ради Національного банку України з підстав, що передбачені абзацом а) частини 8 статті 10 Закону України «Про Національний банк України», народний депутата України попросив надати інформацію щодо дати подання Президенту України такої письмової заяви.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua