Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Приватним лікарям та ветеринарам дадуть кетамін, щоб оперувати під наркозом 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
19.09.2011

Депутатам пропонують прийняти за основу проект щодо надання фізичним особам, які здійснюють медичну і ветеринарну практику, можливості використовувати у роботі наркотичні засоби №9021/П зареєстровано 19.09.2011, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.uaДепутатам пропонують прийняти за основу проект щодо надання фізичним особам, які здійснюють медичну і ветеринарну практику, можливості використовувати у роботі наркотичні засоби №9021/П зареєстровано 19.09.2011, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на джерело у Верховній Раді України.

Проект вніс Бахтеєва Т.Д.

Головним комітетом визначено Комітет з питань охорони здоров'я.

Текст законопроекту Проект Постанови 19.09.2011

Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я розглянув проект Закону про внесення змін до Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» щодо надання фізичним особам, які здійснюють медичну і ветеринарну практику, можливості використовувати у роботі наркотичні засоби), реєстр. №9021 від 20.07.2011), поданий Кабінетом Міністрів України, зазначається із посиланням на джерело у Верховній Раді України .

«Зазначеним законопроектом пропонується внести зміни до Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" (далі – Закон), відповідно до яких фізичним особам – підприємцям, які мають ліцензію на здійснення медичної або ветеринарної практики, надається право на отримання ліцензії на зберігання, перевезення, придбання, використання, знищення наркотичних засобів та психотропних речовин, включених до таблиць ІІ та ІІІ Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. № 770 (далі – Перелік).

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України пропонує законопроект повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Народні депутати України – члени Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, погоджуючись з пропозицією Головного науково-експертного управління про можливість врегулювання питання щодо використання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів фізичними особами-підприємцями, які мають ліцензію на ветеринарну практику, шляхом внесення відповідних змін до статті 23 Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори», вважають за необхідне також внести зміни до статті 21 Закону, якою регулюється обіг підконтрольних речовин у медичній практиці.

Інші зауваження Головного науково-експертного управління можуть бути враховані при підготовці законопроекту до другого читання.

Враховуючи вищевикладене, вважаємо за доцільне проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» щодо надання фізичним особам, які здійснюють медичну і ветеринарну практику, можливості використовувати у роботі наркотичні засоби), реєстр. №9021 від 20.07.2011), поданий Кабінетом Міністрів України прийняти за основу та доручити Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я підготувати його до другого читання з урахуванням зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи, передбачивши при цьому необхідність доповнення законопроекту положеннями про внесення відповідних змін до статей 21 та 23 Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори», спрямованих на забезпечення повноти правового врегулювання проблеми.».

Текст законопроекту Проект Постанови 19.09.2011

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua