Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Про Реєстр територіальної громади м. Мукачево  

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
15.10.2016

Реєстр територіальної громади м. Мукачево (далі – РТГ або Реєстр) впроваджувався в процесі розробки та впровадження Системи управління містом на базі системи управління документами ДОК ПРОФ, інформує сайт http://www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Мукачівської міської ради.  Головною задачею Реєстру територіальної громади є облік мешканців громади та адресної інформації про місце проживання / перебування мешканців громади. Реєстр територіальної громади є джерелом інформації для Державного реєстру виборців та Єдиного державного демографічного реєстру.   Облік адресної інформації базується на реєстрі вулиць і реєстрі будинків, тобто РТГ містить у своєму складі реєстр вулиць, реєстр будинків та безпосередньо сам реєстр територіальної громади.Реєстр територіальної громади м. Мукачево, або РТГ, впроваджувався в процесі розробки та впровадження Системи управління містом на базі системи управління документами ДОК ПРОФ, інформує сайт http://www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Мукачівської міської ради.

Головною задачею Реєстру територіальної громади є облік мешканців громади та адресної інформації про місце проживання / перебування мешканців громади. Реєстр територіальної громади є джерелом інформації для Державного реєстру виборців та Єдиного державного демографічного реєстру. 

Облік адресної інформації базується на реєстрі вулиць і реєстрі будинків, тобто РТГ містить у своєму складі реєстр вулиць, реєстр будинків та безпосередньо сам реєстр територіальної громади.

Реєстр територіальної громади є складовою частиною Системи управління містом, яка додатково містить реєстри земельних ділянок, сервітутів, платників податків за землю та інші, всього порядку 25 реєстрів.

РТГ впроваджувався поетапно: спочатку реєстр адрес, потім – реєстр будинків і потім - сам реєстр територіальної громади. На кожному етапі дані відповідних реєстрів імпортувалися до системи з наявних у замовника Excel-івських та Access-івських таблиць.

Після імпорту даних до реєстрів була проведена прив’язка адреси проживання мешканців до реєстрів вулиць та будинків, що тепер дає змогу однозначно ідентифікувати адресу мешканця незалежно від того, чи записана в його документах стара назва вулиці, ще з часів коли Мукачево не входило до складу УРСР, чи, що  особливо стає актуальним сьогодні, нова, яка була присвоєна зараз, під час масового перейменування вулиць на вимогу Закону про декомунізацію.

Наразі активними користувачами Реєстру є фахівці міськвиконкому, які ведуть реєстри вулиць та будинків, та працівники Центру надання адміністративних послуг, які реєструють та знімають з реєстрації місця проживання мешканців міста, формують довідки та звіти згідно з Порядком реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні.

Окрім значного полегшення умов праці співробітників ЦНАП міськвиконкому, які займаються реєстрацією громадян, задоволені роботою Реєстру територіальної громади, в першу чергу, самі жителі міста. Бо якщо раніше в підрозділі ДМСУ проходження реєстрації  займало від 3 до 7 днів, то тепер ця процедура займає від 3 до 5... хвилин.

Реєстр забезпечує інтеграцію з Державним реєстром виборців та Єдиним державним демографічним реєстром шляхом автоматизації відповідних звітів.

Іншими користувачами реєстрів вулиць, будинків та реєстру територіальної громади є фахівці структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних підприємств міста.

Впровадження кожного з інших реєстрів Системи управління містом пов’язано з приведенням у відповідність (синхронізацією) даних реєстрів до адрес та мешканців з реєстру територіальної громади.

Синхронізація реєстрів полягає у заповненні інформаційних полів реєстрів, які дають змогу ототожнити об’єкти з різних реєстрів.

Синхронізація реєстрів дає змогу порівнювати різні реєстри, що, в свою чергу, дає економічний ефект. Наприклад, порівняння реєстру земельних ділянок з реєстром будинків дає змогу виявити необліковані земельні ділянки. Порівняння реєстру платників за землю з реєстром земельних ділянок дає змогу виявити земельні ділянки, за які не сплачуються податки або нараховуються податки за меншу площу, або за заниженими тарифами.

Таким чином, реєстри вулиць, будинків, територіальної громади та реєстр земельних ділянок є базовими (ключовими) реєстрами, порівняння з якими може дати значний фінансовий ефект.

Дані Реєстру територіальної громади можуть приносити дохід місту, якщо будуть використані на заміну адресно-довідкових бюро, або виконувати замовлення для підрозділів Національної поліції України. При тому, що на відміну від аналогічних підрозділів НПУ, довідка тут буде видаватися не за 2-3 дні, а в режимі реального часу.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua