Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS

Про RSS

Абревіатура RSS 2.x має наступне розшифрування - Really Simple Syndication (RSS 2.x) - дуже просте придбання інформації.

За допомогою RSS 2.0 дається короткий опис нової інформації, яка з'явилася на сайті, і посилання на її повну версію. Інтернет-Ресурс у форматі RSS має кілька назв: RSS- канал, Rss-Стрічка або Rss-Фид.

Технологія RSS початку активно використовуватися в 1997 році компанією Netscape для наповнення каналів свого порталу Netcenter. Пізніше технологія RSS початку застосуються для трансляції контенту на таких новинних сайтах, як BBC, CNET, CNN, Disney, Forbes, Wired, Red Herring, Slashdot, Zdnet і багатьох інших. Першою відкритою офіційною версією RSS стала версія 0.90, формат якої був заснований на RDF (Resource Description Framework — стандарт схеми опису джерел). Для його спрощення Netscape представила його версію — 0.91. Пізніше на його основі Дейвом Вайнером, що працювали в компанії «Userland Software», була створена RSS 0.92, абревіатура якої розшифровувалася, як «Really Simple Syndication» - дуже просте придбання інформації. А на її основі формат RSS 2.0, що також підтримує розширення за допомогою модулів, що лежать у своїх просторах імен.

У червні 2006 року з'явився конкурент RSS — формат Atom, хоча RSS є більш популярним форматом, чому Atom, має розвинену інфраструктуру – програми, сервіси, форуми підтримки і т.д. Через існування декількох різних версій формату Rss-Каналів програми-агрегаторы повинні вміти працювати з усіма варіантами, що створює деякі труднощі їх розроблювачам. Агрегаторы бувають двох типів: Web-Агрегаторы й програмні агрегаторы, завдання яких однакові - робота з RSS і одержання відновлень.

Спеціалізовані додатки Rss-Агрегаторы, що перебувають в Інтернеті, як наприклад: Google Reader і Яндекс.Стрічка, збирають і обробляють інформацію Rss-Каналів і до них можна одержувати доступ з будь-якого підключеного до Інтернет комп'ютера: З Rss-Стрічками вміють працювати практично всі основні сучасні браузери, поштові клієнти й Інтернет-Пейджеры: Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з 7-й версії), Mozilla Thunderbird, Safari, Maxthon і Miranda.

Програмний агрегатор - комп'ютерна програма, яка встановлюється на комп'ютер для роботи з RSS. Може бути вбудована в браузер, поштову програму або операційну систему, бути окремою програмою.

RSS агрегатор

RSS агрегатор Яндекс.Стрічка знаходиться за адресою: - Читання Rss-Потоків.

Принцип роботи агрегатора

Користувач може підписуватися на розсилання використовуючи механізм пошуку Google Reader або вказавши безпосередній URL. Нові повідомлення будуть з'являтися на лівій стороні екрана у вигляді списку, який потім можна відсортувати по даті або релевантності.

Поділ доступу

Записи в Google Reader можуть розділятися між декількома користувачами. Цього можна досягтися, пославши користувачеві по електронній пошті посилання на поділюваний ресурс. Однак функціональність Google Reader дозволяє групі користувачів створити web-сайт, який буде містити в собі в повідомлення, що ставляться до їхнього облікового запису. Інші користувачі можуть одержувати повідомлення про зміну цієї колективної сторінки.

Автономна робота

Google Reader був першим сервісом, що використовують Google Gears — розширення браузера, яке дозволяє «працювати в мережі», перебуваючи при цьому в автономному режимі. Користувачі, що встановили це розширення, можуть завантажити до 2000 записів для прочитання в автономному режимі, а після підключення до мережі Google Reader робить їхнє відновлення.

Персональна домашня сторінка

4 травня 2006 року була додана нова функціональність, яка дозволила користувачеві розміщати всі повідомлення зі своєї передплати на своїй особистій сторінці.

Вимоги

Крім наявності вільного облікового запису Google, для використання сервісу необхідна одна з наступних версій браузера:

Internet Explorer 6+

Firefox 1.0+

Safari 1.3+

Netscape 7.2+

Mozilla 1.7+

Opera 9.0+

У кожному разі, для роботи з Google Reader необхідна підтримка Javascript.

Google Reader. - сімейство Xml-Форматів, призначених для опису стрічок новин, анонсів статей, змін у блогах і т.п. Інформація з різних джерел, представлена у форматі RSS, може бути зібрана, оброблена й представлена користувачеві в зручному для нього виді спеціальними программами-агрегаторами.

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua