Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Про затвердження Правил розповсюдження і демонстрування іноземних фільмів (проект) 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
01.11.2010

Цей проект тодішній міністр культури і туризму України В.В.Вовкун відмовився підписати.

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ

НАКАЗ №_____ від __.02.2008

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

__ лютого 2008 р.

за №___/___

Про затвердження Правил розповсюдження і демонстрування іноземних фільмів

Відповідно до статті 6 та статті 14 Закону України «Про кінематографію» та на виконання рішення Конституційного Суду України від 24 грудня 2007 року «Про офіційне тлумачення положень частини другої статті 14 Закону України «Про кінематографію»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Правила розповсюдження і демонстрування іноземних фільмів, що додаються.

2. Державній службі кінематографії Міністерства культури і мистецтв України:

1) не видавати державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільму, якщо фільм не дубльований або озвучений державною мовою. За бажанням розповсюджувача фільму у державному посвідченні може бути передбачено право розповсюдження і демонстрування цього фільму також і мовою національних меншин, із обов’язковим субтитруванням цих фільмокопій державною мовою;

2) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

3) у десятиденний термін після державної реєстрації довести цей наказ до відома всіх суб'єктів кінематографії незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування;

4) у випадках виявлення порушень вимог щодо виготовлення, демонстрування та розповсюдження фільмів, які передбачені Законом України «Про кінематографію» та цими Правилами, забезпечити:

а) складання посадовими особами органів управління кінематографією протоколів про адміністративні правопорушення і невідкладну передачу їх до суду;

б) невідкладне інформування Міністерства щодо фактів порушень та подальших дій по їхньому припиненню;

в) скасування рішення про державну реєстрацію фільму та визнання недійсним виданого прокатного посвідчення;

г) виключення порушника - суб'єкта кінематографії з Державного реєстру виробників, розповсюджувачів і демонстраторів фільмів із анулюванням виданого йому Свідоцтва.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Кохана Т.Г.

 

Міністр В.В.Вовкун

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказом

Міністерства культури

і мистецтв України

__.02.2008 №____

Зареєстровано в Міністерстві

юстиції України

__.02.2008

за №______

Правила розповсюдження і демонстрування іноземних фільмів

1. Іноземні фільми підлягають демонструванню в кінотеатрах та розповсюдженню на кіноплівці, магнітних чи інших електронних носіях з їхнім дублюванням або озвученням державною мовою.

2. У кінотеатрі на кожному третьому сеансі іноземного фільму допускається його демонстрування з дублюванням або озвученням мовою національної меншини, за умови обов’язкового субтитрування державною мовою.

3. У афішах, рекламі та на сторінках веб-сайтів щодо сеансів всіх іноземних фільмів, які демонструються в кінотеатрі, обов’язково повинна вказуватися інформація про мову, на якій демонструється іноземний фільм.

4. Підставою для демонстрування іноземного фільму у кінотеатрі та його розповсюдження є прокатне посвідчення, видане розповсюджувачу фільму відповідно до вимог чинного законодавства.

5. Прокатне посвідчення видається власнику відповідних прав на іноземний фільм, що підлягає демонструванню або розповсюдженню, за умови подання ним до Державної служби кінематографії фільмокопії цього іноземного фільму на кіноплівці або іншому носію, яка відповідає технічним вимогам для перегляду та дубльована або озвучена державною мовою.

6. У випадку бажання отримати прокатне свідоцтво для демонстрування іноземного фільму також і мовою національної меншини, власник відповідного права на іноземний фільм додатково надає фільмокопію на кіноплівці або на інших носіях, яка відповідає технічним вимогам для перегляду та дубльована або озвучена мовою відповідної національної меншини та субтитрована українською мовою.

7. Відмітка про дозвіл на право розповсюдження і демонстрування іноземного фільму, дубльованого або озвученого мовою національної меншини, робиться у передбаченому пунктом четвертим цих правил прокатному свідоцтві на право розповсюдження і демонстрування іноземного фільму.

8. Забороняється видача розповсюджувачу фільму (власнику кінотеатрального права, власнику телевізійного права, права домашнього відео та публічного комерційного відео) прокатного посвідчення на демонстрування (розповсюджування) іноземного фільму, який не надав фільмокопію іноземного фільму, озвучену або дублювану державною мовою.

9. У випадках виявлення порушень вимог щодо виготовлення, демонстрування та розповсюдження фільмів, які передбачені Законом України «Про кінематографію» та цими Правилами скасовується рішення про державну реєстрацію фільму, видане прокатне посвідчення визнається недійсним, а суб'єкт кінематографії виключається з Державного реєстру виробників, розповсюджувачів і демонстраторів фільмів із анулюванням виданого йому Свідоцтва.

10. Забезпечити складання посадовими особами органів управління кінематографією протоколів про адміністративні правопорушення і невідкладну передачу їх до суду, із одночасним інформуванням Міністерства щодо фактів порушень та подальших дій по їхньому припиненню.

11. Контроль за дотриманням цих Правил здійснюється посадовими особами органів виконавчої влади в межах своєї компетенції, передбаченої чинним законодавством.

Повне відсилання на матеріал: http://www.zakonoproekt.org.ua/про-затвердження-правил-розповсюдження-і-демонстрування-іноземних-фільмів-проект.aspx

Скорочене відсилання на матеріал: http://bit.ly/9MCFfb

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua