Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Проти злочину-фальсифікації результатів голосувань у Верховній Раді України 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
19.11.2010

Звернення до ГПУ проти злочину-фальсифікації результатів голосувань у Верховній Раді України

Президенту України Януковичу В.Ф.

Генеральному прокурору України Пшонці В.П.

Голові Верховної Ради України Литвину В.М.

Звертаємося до Вас із заявою про скоєння злочину.

Ми, як і всі громадяни України, бачимоь на кожному засіданні Верховної Ради України, яке транслюється ТРК «Рада» та іншими ТРК, як у Верховній Раді України систематично порушуються вимоги частини третьої статті 84 Конституції України, яка встановлює, що «Голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто.».

Це бачить і Голова Верховної Ради України В.Литвин, який постійно підписує і передає на підпис Президентові України тексти законів, які прийняті в порушення порядку, що встановлений Конституцією України та Законом України про Регламент Верховної Ради України.

Тому вимагаємо:

1) від Президента України В.Ф.Януковича – не підписувати закони, тексти яких були прийняті з порушенням закону, і результати голосування за які було фальсифіковано.

2) від Генерального прокурора України Пшонки В.П. – порушити кримінальну справу по фактам фальсифікації результатів голосування за закони України картками відсутніх в залі народних депутатів, а також за систематичне оформлення цих фальсифікацій і передачу проектів законів, результати голосування щодо яких були сфальсифіковані на підпис Президента України;

3) від Голови Верховної Ради України В.М.Литвина – знищення дублікатів електронних карток для голосування, встановлення постійного відеозапису всіх частин залу і збереження записів моменту голосування, невідкладного встановлення на всіх пультах для голосування спеціальних сканерів відбитків пальців для унеможливлення фальсифікації результатів голосування.

Підписи:

re: Проти злочину-фальсифікації результатів голосувань у Верховній Раді України

1. Костенко Євген Георгійович, помічник-консультант народного депутата України Ю.А.Кармазіна. 01008, Київ, вул. Садова, 3-а, к.528, e-mail: kostenko.yevhen@gmail.com

2

19.11.2010 Сорокін Віктор Михайлович

Поддерживаю

re: Проти злочину-фальсифікації результатів голосувань у Верховній Раді України

19.11.2010 Людмила

Підтримую

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua