Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Проти пенсійної реформи проголосували лише 66 депутатів з 450 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
08.07.2011

БЮТ – із 105 депутатів, проти проекту Закону про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи (№7455) - у другому читанні та в цілому 08 липня 2011 р 01:33 голосували лише 5 (Кеменяш О.М., Прокопчук Ю.В., Давимука С.А., Королевська Н.Ю., Шлемко Д.В.). Напевно, лише ті, хто був у залі, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA .

НУНС – з 67 депутатів, проти голосували 31 (Григорович Л.С., Давиденко А.А., Джоджик Я.І., Заєць І.О., Карпук В.Г., Кириленко В.А., Ключковський Ю.Б., Коваль В.С., Мартиненко М.В., Оробець Л.Ю., Парубій А.В., Слободян О.В., Ткач Р.В., Чорноволенко О.В., Шкутяк З.В., Яценюк А.П., Аржевітін С.М., В’язівський В.М., Джемілєв М. ., Зварич Р.М., Кармазін Ю.А., Кендзьор Я.М., Клименко О.І., Князевич Р.П., Костенко Ю.І., Кульчинський М.Г., Ляпіна К.М., Матчук В.Й., Стойко І.М., Тарасюк Б.І., Ющенко П.А.). Кількість, скоріше, свідчить не про реальну участь, а про політичну орієнтацію того хто мав на руках картки колег. А дехто прийшов в кінці голосування, щоб попаритися, бо в голосуванні щодо цього законопроекту участі майже не приймав. І поправки колег депутатів, які дійсно входили до реальної опозиції, не підтримував.

Але і за  проект Закону про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи (№7455) - у другому читанні та в цілому 08 липня 2011 р 01:33  в НУНС проголосувало 11 депутатів (Василенко С.В., Жванія Д.В., Полянчич М.М., Каськів В.В., Круць М.Ф., Палиця І.П., Петьовка В.В., Поляченко В.А., Тополов В.С., Харовський С.Ю., Шемчук В.В.) з двох відомих ФПГ.

Фракція КПУ з 25 депутатів – 25 проти (Александровська А.О., Алексєєв І.В., Бабурін О.В., Бевз В.А., Волинець Є.В., Гайдаєв Ю.О., Голуб О.В., Гордієнко С.В., Даниленко В.А., Дем’янчук В.О., Кілінкаров С.П., Кравченко М.В., Лещенко В.О., Мармазов Є.В., Матвєєв В.Г., Матвєєв В.Й., Найдьонов А.М., Перестенко М.В., Самойлик К.С., Симоненко П.М., Ткаченко О.М., Храпов С.А., Царьков Є.І., Цибенко П.С., Шмельова С.О.).

Позафракційні. З 21 депутата, 4 проти (Ляшко О.В., Мартинюк А.І., Омельченко Г.О., Томенко М.В.). Литвин В.М., як завжди між «крапельками», не голосував, що дає йому змогу по різному, в різних ситуаціях пояснювати свою позицію. Зате його фракція Народної Партії з 20 депутатів – 20 голосували за. Напевно, не послухалися Володимира Михайловича.

У групі "Реформи заради майбутнього" з 20 депутатів лише один був проти - Задирко Г.О. Все таки школа Йосипа Вікентійовича.

Ну а розповідати про те, що хтось і чогось був проти буде розказувати більше депутатів, ніж ті, які або самі проголосували проти, або про це своїх колег попросили, зазначає політолог Євген Костенко.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua