Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Путін підписав закон, що обмежує інтернет-торгівлю 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
05.05.2014

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав закон, який дозволяє уряду Російської Федерації міняти норми безмитної торгівлі. Цей закон торкнеться усіх любителів отримувати товари з-за кордону, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на російські ЗМІ.

Раніше поріг безмитного ввезення регулювався рамками Митного союзу і становив сумарно 1000 євро або 31 кілограм на людину на місяць. Тепер уряд може своїм рішенням змінювати ліміти, що не обкладаються митом. Раніше міністр фінансів Російської Федерації говорив про доцільність поставити межу у 150 євро або 10 кілограмах, із тим, щоб усе, що перевищує даний поріг, обкладалося додатковим митом.

Таким чином, уряд отримав можливість встановлювати обмеження для ввезення товарів особистого споживання по каналах «Пошти Росії» і приватних перевізників, серед яких СПСР-Экспресс, FedEx, DHL та інші компанії.

Судячи за все рішення щодо різкого зниження безмитних лімітів буде прийнято в найближчий час, що ускладнить процедуру отримання товарів для тих, хто звик їх купляти за кордоном через Інтернет, або купляти для подальшого перепродажу.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua