Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Путін запрошує іноземних ІТ-спеціалістів та журналістів, щоб писати для інших країн 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
24.06.2014

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав Федеральний закон «Про внесення змін до статті 132 Федерального закону «Про правове становище іноземних громадян у Російській Федерації» і статті 1 Федерального закону «Про внесення змін до Федерального закону «Про правове становище іноземних громадян у Російській Федерації», що був прийнятий Державною Думою 11 червня 2014 та схвалений Радою Федерації 18 червня 2014 року.Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав Федеральний закон «Про внесення змін до статті 132 Федерального закону «Про правове становище іноземних громадян у Російській Федерації» і статті 1 Федерального закону «Про внесення змін до Федерального закону «Про правове становище іноземних громадян у Російській Федерації», що був прийнятий Державною Думою 11 червня 2014 та схвалений Радою Федерації 18 червня 2014 року.

Цей Федеральний закон спрямований на спрощення процедури залучення до здійснення трудової діяльності на території Російської Федерації іноземних громадян - висококваліфікованих фахівців російськими організаціями, що здійснюють діяльність в галузі інформаційних технологій та акредитованими в порядку, встановленому Урядом Російської Федерації, а також іноземних громадян - журналістів, які здійснюють трудову діяльність у організаціях засобів масової інформації, заснованих спеціально для поширення інформації на іноземних мовах, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайт Президента Російської Федерації.

Подібний Закон свідчить про те, що на РФ вирішили більше уваги приділяти дії держави в інформаційному просторі і інших країн.

Федеральним законом підпункт 1 пункту 1 статті 132 Федерального закону «Про правове становище іноземних громадян у Російській Федерації» і пункт 4 статті 1 Федерального закону від 20 квітня 2014 № 74-ФЗ «Про внесення змін до Федерального закону «Про правове становище іноземних громадян у Російської Федерації» доповнюються положеннями, відповідно до яких визначається порядок здійснення трудової діяльності зазначеними категоріями громадян на території Російської Федерації.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua