Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Регіонали підтримали законопроект бютівців про заборону депутатам вимагати денонсацію харківських угод 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
12.01.2012

На засіданні Верховної Ради України у середу регіонали, комуністи, литвинівці та реформатори проголосували за законопроект нардепів від БЮТ та ПРП Білоруса О.Г. , Гриніва І.О. , Добряка Є.Д. та Логвиненка О.С. про заборону депутатам вимагати денонсацію харківських угод та угоди про кіпрські офшори, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.org.UA.  Така активна законопроектна позиція членів БЮТ вже давно була пояснена на засіданні комітету у закордонних справах, який контролюють члени БЮТ і НУНС, і які обґрунтували у свій час блокаду законопроекту про денонсацію кіпрських угоди тим, що про це їх попросили представники кіпрської сторони, що дуже добре їх приймала пі час їхнього візиту на Кіпр і оплатила їхнє перебування там.  Регіонали підтримали проект бютівців про заборону депутатам вимагати денонсацію харківських угод

Тепер депутатам заборонено вносити законопроекти про денонсацію харківських угод щодо розміщення Чорноморського флоту в Севастополі, яка була підписана для того, аби на 100 доларів зменшилася вартість газової угоди з РФ, що підписала Тимошенко, і внаслідок чого, Україна опинилася на межі фінансового колапсу, коли ні громадяни не здатні оплачувати комунальні тарифи, ні підприємства – вартість газу для виробничих потреб,

Парламент, за ініціативою бютівців, змінив норму статті 202 Регламенту Верховної Ради України, якою було встановлено, що «Законопроекти про денонсацію міжнародного договору України вносять на розгляд Верховної Ради Президент України, Кабінет Міністрів України та народні депутати.». І тепер, «дякуючи» законопроекту бютівців, депутати, які не входять у провладну коаліцію, вже не мають права вносити до Верховної Ради України не не тільки законопроекти про денонсацію угоди про передачу РФ частини Севастополя, але й про денонсацію угоди з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування, внаслідок якої до Кіпру щорічно витікають мільярди неоподаткованих коштів, зазначає політолог Євген Костенко.

Ті п’ять мільярдів гривень доходів, що щорічно перераховуються до кіпрських офшорів (а за неофіційними даними мова йде про мільярди доларів), якби угода про кіпрські офшори була денонсована, змогли б запобігти не тільки підвищенню цін на комунальні послуги, але й підвищенню пенсійного віку до 65 років, що пролобіювали державні чиновники, яких, до цього часу, звільнювали з посад при досягненні 60 років. А також інші лобісти - власники давно створених компаній, що вже багато років планували отримання доходів від управління недержавними пенсійними фондами.

Таків дії членів БЮТ і НУНС були, судячи з усього, наслідком зацікавленості їхніх політичних сил у подальшому викачуванню грошей через кіпрські офшори. І це й не дивно, оскільки, саме Уряди Ю.Єханурова і Ю.Тимошенко виключили загальновідомі офшори Панаму і Кіпр з числа офшорів. Що, пізніше, дало змогу приватизувати Укртелеком за допомогою кіпрського офшору, який формально тепер не вважався офшором, оскільки закон і досі забороняє приватизацію таких об’єктів офшорними компаніями. Або, наприклад, іншому нусівцю Київському міському голові Л.Чорновецькому - вивести з України кошти за продаж свого банку італійцям. Якщо уважно продивитися різні ТОП-100 за 2005-2011 роки, то відразу ж можна побачити представників тих політичних сил, що були зацікавлені в такому проекті бютівців і замовчуванні про це, у так званих «незалежних» ЗМІ.

Така активна законопроектна позиція членів БЮТ уже давно була пояснена на засіданні Комітету у закордонних справах, що контролюють члени БЮТ і НУНС. На тому засіданні було розказано, що блокування бютівцями і нунсівцями законопроекту про денонсацію кіпрських угоди, було викликано тим, що про це їх попросили представники кіпрської сторони, які дуже добре їх приймали під час їхнього візиту на Кіпр. І як стало відомо пізніше, навіть оплатили їхнє перебування там.

Тому й не дивно, що про дії бютівців і нунсівців щодо блокування денонсації угоди стосовно кіпрських офшорів та заборону депутатам від опозиції подавати законопроекти про денонсацію харківських угод щодо розміщення Чорноморського флоту в Севастополі чи кіпрські офшори, не розповідали такі «незалежні» видання, як TVi, 5 канал, «Українська правда», Lb.UA тощо, оскільки, дякуючи бютівцям і нусівцям, олігархи, що володіють заводами, фабриками, пароплавами та телеканалами, у тому числі, і так званими «незалежними» ЗМІ, будуть мати змогу й надалі вивозити гроші з України, а громадяни – мати право і далі оплачувати платіжки з новими цінами на газ та і інші комунальні послуги.

Ось до чого приведе те, що на засіданні Верховної Ради України у середу регіонали, комуністи, литвинівці та реформатори проголосували за законопроект нардепів від БЮТ та ПРП Білоруса О.Г. , Гриніва І.О. , Добряка Є.Д. та Логвиненка О.С. про заборону депутатам вимагати денонсацію харківських угод та угоди про кіпрські офшори, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.org.UA.

Слід також зазначити, що проти законопроекту на сесії виступили лише 2 народні депутати - відомий своїми проукраїнськими виступами волинянин з ПР Григорій Смітюх та нунсівець Андрій Парубій. Не записалися на виступ ні Арсеній Яценюк, ні Анатолій Гриценко, ні інші депутати, що розповідають про свою опозиційність до влади. А бютівці, навіть не явилися на обговорення свого ж законопроекту щодо Тимошенко.

 
Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua