Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Російська церква слідкує за своїм авторитетом, на відміну від української влади 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
06.06.2012

За даними Московського патріархату Патріарх Московський і всєя Русі Кирило (в миру - Владимир Михайлович Гундяєв) відправив у відставку протоієрея Володимира Вигилянського, що раніше займав посаду керівника своєї прес-служби та призначив її новим керівником діакона Олександра Волкова, який раніше був заступником керівника прес-служби глави РПЦ зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на сайт Московського патріархату.  Таким чином патріарха Кирила, який довгий час сам був головою Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського патріархату, посівши цю посаду в 1989 році, а після смерті патріарха Алексія II в грудні 2008 року став місценаглядачем патріаршого престолу, показав, що розуміє, що далі так бути із падінням свого іміджу не можна. Череда скандалів що були пов’язані із самим Кирилом – «нанопил» за 20 мільйонів рублів, панк-молебень у храмі Христа Спасителя панк-групи Pussy Riot, зниклий годинник Кирила, призвели до того, що авторитет і вплив церкви почав різко знижуватися.  І після цього Кирил почав швидко реагувати. Спочатку він вийшов в FacebooЗа даними Московського патріархату Патріарх Московський і всєя Русі Кирило (в миру - Владимир Михайлович Гундяєв) відправив у відставку протоієрея Володимира Вигилянського, що раніше займав посаду керівника своєї прес-служби та призначив її новим керівником діакона Олександра Волкова, який раніше був заступником керівника прес-служби глави РПЦ зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на сайт Московського патріархату.

Таким чином патріарха Кирила, який довгий час сам був головою Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського патріархату, посівши цю посаду в 1989 році, а після смерті патріарха Алексія II в грудні 2008 року став місценаглядачем патріаршого престолу, показав, що розуміє, що далі так бути із падінням свого іміджу не можна. Череда скандалів що були пов’язані із самим Кирилом – «нанопил» за 20 мільйонів рублів, панк-молебень у храмі Христа Спасителя панк-групи Pussy Riot, зниклий годинник Кирила, призвели до того, що авторитет і вплив церкви почав різко знижуватися.

І після цього Кирил почав швидко реагувати. Спочатку він вийшов в Facebook. Але вже дійшло до того, що питання щодо ролі церкви нинішньому Голові Уряду РФ Дмитру Медведєву під час телевізійного інтерв’ю відкрито задав Володимир Познер. Терпець Кирила урвався і він звільнив керівника своєї прес-служби.

Більшості нинішніх керівників органів державної влади України просто плювати, як до них відносяться громадяни країни, на податки яких вони живуть. Саме тому, для них зовсім не важлива репутація в суспільстві що їх, що очолюваних ними органів. Про це свідчить, і стабільне падіння рівня довіри населення до органів державної влади та їхніх керівників. Якщо порівняти рівень довіри до нинішнього Президента України В.Януковича із рівнем довіри до попереднього Президент України Леоніда Кучми, який займав цю посаду протягом двох строків, і , якщо серйозно, то якби він дуже сильно хотів, то займав би її і в третій раз, то можна побачити те, що Л.Кучма приділяв своїй прес-службі і Адміністрації неабияку увагу, і почав програвати саме тоді, коли припинив міняти їхніх керівників, що працювали неефективно.

Євген Костенко

 
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua