Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Росіяни тепер зможуть коментувати законопроекти на сайті Думи 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
05.09.2011

Перший заступник Голови Комітету Державної Думи Російської Федерації з інформаційної політики, інформаційним технологіям і зв'язку Роберт Шлегель проінформував про те, що Держдума Росії в грудні 2011 року відкриє доступ на своєму сайті користувачам Інтернету для розміщення коментарів до законопроектів, що розглядаються депутатами , зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA з посиланням на сайт політикаПерший заступник Голови Комітету Державної Думи Російської Федерації з інформаційної політики, інформаційним технологіям і зв'язку Роберт Шлегель проінформував про те, що Держдума Росії в грудні 2011 року відкриє доступ на своєму сайті користувачам Інтернету для розміщення коментарів до законопроектів, що розглядаються депутатами , зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA з посиланням на сайт політика.

Цю заяву Р.Шлегель зробив на міжрегіональній конференції «Єдиної Росії» «Розвиток Північно-Заходної Росії: 2011-2012» у Череповці, на яку приїхали губернатори всіх регіонів округу, що представляли свої програми розвитку територій, а також більш трьохсот журналістів, оскільки четвертого вересня в рамках конференції проводився медіафорум «Єдиної Росії».

Роберт Шлегель вважає, що доступ громадян до коментування законопроектів дозволить депутатам і в цілому Держдумі в постійному режимі тримати зворотний зв'язок з населенням, для якого Парламент і ухвалює закони, і яким по них жити.

Попередньо комітет з інформполітики Держдуми введе цей доступ на своєму окремому сайті вже з жовтня. За словами Шлегеля підготовча робота до цього вже завершується.

Подібне сталося можливим дякуючи дорученню. Президента Російської Федерації Дмитра Медведєва розробити механізм проведення суспільних слухань щодо законопроектів.

Вже відбулося суспільне обговорення законопроекту «Про поліцію», а тапер обговорюється аналогічний проект - «Про освіту».

Депутат додав, що також вирішується питання яким чином користувачам сайту парламенту, що побажають залишати у вигляді коментарів свої оцінки всіх законопроектів буде відкритий доступ до всіх законопроектів, що будуть розглядатися депутатами, федерального парламенту.

За словами Роберта Шлегеля, такий формат взаємодії з росіянами, буде впроваджено на сайті Державної Думи вже у грудні.

В Україні впровадженню такої технології обговорення законопроектів і законів громадянами країни довгі роки заважало невміння Президентів України, Прем’єр-міністрів України та Голові Верховної Ради України користуватися комп’ютерами та Інтернет.

Навіть існуючий сайт www.Zakonoproekt.Org.UA та обговорення на ньому, як чинних законів так і резонансних законопроектів, типу Податкового кодексу, Кримінального процесуального кодексу , закону "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" тощо, так і не змінив позицію керівників держави, то ж можна лише радіти за те, що на Російській Федерації з’явився Президент Дмитро Медведєв, який не боїться Інтернету, на відміну від Віктора Януковича, вважає шеф-редактор сайту www.Zakonoproekt.Org.UA президент Українського аналітичного центру Євген Костенко.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua