Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Росіяни з презирством пишуть, що їхнє посольство не в Україні 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
09.06.2012

От тільки дивно, що ніхто не звертає на назву цього дипломатичного представництва Російської Федерації в Україні на те, що вони чомусь називають себе "Посольством Российськой Федерации НА Украине", а не "Посольством Российськой Федерации В Украине. І україномовної версії сайту немає, хоча сайт Посольства України в Російській Федерації має російськомовну версію.Виявляється, прес-служба російського посольства більш оперативно працює, ніж МЗС України, і вже у суботу розмістила на сайті Посольства пояснення стосовно істерики бютівців щодо того, як співає Кубанський козачий хор, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA . І це добре.

От тільки дивно, що ніхто не звертає на назву цього дипломатичного представництва Російської Федерації в Україні на те, що вони чомусь називають себе "Посольством Российськой Федерации НА Украине", а не "Посольством Российськой Федерации В Украине. І україномовної версії сайту немає, хоча сайт Посольства України в Російській Федерації має російськомовну версію.

Тож так пишуть і роблять з бажанням образити Україну і українців, і тут вже МЗС України повинно зреагувати. Повторювати ж дурість росіян і закривати російськомовну сторінку Посольства не варто, але варто також назвати Посольство України в РФ "Посольством України на Російській Федерації", щоб дурість своїх новоявлених лінгвістів там також зрозуміли.

І тут чогось "морквяники" та "Свобода" мовчать :) Хоча варто було б політикам і журналістам почати писати: «Як відбулося НА Російській Федерації» тощо.  

Крім того російські дипломати не дотримуються протокольних норм використання державної символіки країни перебування, можливо через необізнаність з ними, можливо через притаманну недбалість, хоча таке відношення до державної символіки країни перебування не може вважатися нормальним, і тому МЗС України варто нагадати про це російським дипломатам.

Євген Костенко

 
Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua