Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Сайт Vlasti.net оприлюднив спростування неправдивої інформації стосовно Сергія Ківалова 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
13.01.2011

Сайт Vlasti.net оприлюднив спростування неправдивої інформації стосовно Сергія КіваловаСайт Vlasti.net оприлюднив на своїй головній сторінці текст спростування неправдивої інформації стосовно народного депутата України Сергія Васильовича Ківалова, що була оприлюднена 30 грудня 2010 року о 13.05 на сайті Vlasti.net :

«СПРОСТУВАННЯ

30 грудня 2010 року о 13.05 на сайті Vlasti.net з'явилося повідомлення з посиланням на прокуратуру кантону Женева про затримання в Міжнародному аеропорті Cointrin (Женева) співробітниками швейцарської поліції народного депутата України Сергія Васильовича Ківалова (Партія Регіонів), який перебував у стані сильного алкогольного сп'яніння.

Сайт Vlasti.net повідомляє, що дана інформація щодо Сергія Васильовича Ківалова не відповідає дійсності.

Сергій Васильович Ківалов весь тиждень напередодні Нового Року перебував в Україні або в Києві або в Одесі, у своєму виборчому окрузі. За цей час він не виїжджав з України, і лише 30 грудня 2010 року о 14-30 вилетів в Австрійську Республіку.

Редакція зняла зі свого сайту інформацію як таку, що не відповідає дійсності, і приносить вибачення в Сергія Васильовича Ківалова за оприлюднення неправдивої інформації щодо нього, яку редакції сайту передав один з її позаштатних кореспондентів.

Одночасно редакція сайту Vlasti.net, інформуючи про це спростування, просить вибачення у всіх сайтів і засобів масової інформації, що, посилаючись на сайт Vlasti.net, розповсюдили цю неправдиву інформацію стосовно Сергія Васильовича Ківалова, і просить їх також оприлюднити текст цього спростування.

Редакція сайту Vlasti.net».

МЗС також спростував провокацію щодо Ківалова, повідомивши що в Женеві він … вже давно не був.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua