Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


САП оскаржить до апеляційного суду повернення обвинувального акту 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
05.08.2016

Спеціалізована антикорупційна прокуратура вважає необгрунтованими вимоги, викладені в ухвалі колегії суддів Солом'янського районного суду про повернення до САП обвинувального акту стосовно колишнього виконавчого директора НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника, і у визначений законом термін подаватиме на неї апеляційну скаргу.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура вважає необгрунтованими вимоги, викладені в ухвалі колегії суддів Солом'янського районного суду про повернення до САП обвинувального акту стосовно колишнього виконавчого директора НАК "Нафтогаз України" , і у визначений законом термін подаватиме на неї апеляційну скаргу.

«З усією повагою до суду, висновки, викладені у ухвалі, на нашу думку є надуманими та незаконними. Тому САП сподівається, що апеляційний суд винесе щодо нашої скарги законне та обґрунтоване рішення» - зазначив керівник САП - заступник Генерального прокурора України Назар Холодницький, інформує сайт   сайт www.Zakonoproekt.Org.UA  із посиланням на прес-службу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

САП наголошує, що сага з розглядом у Солом’янському райсуді справи щодо А. Пасішника за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 344 КК України «Втручання у діяльність державного діяча», триває з 25 квітня, коли САП скерувала до суду обвинувальний акт та відповідні додатки.

-11 травня Солом’янський райсуд призначив підготовче засідання у розгляді справи Пасішника. На цьому ж засіданні суд виносить рішення про те, що справа не є в його підсудності

-24 травня Апеляційний суд визначає за Солом’янським райсудом підсудність по розгляду цієї справи.

-2 місяці (між 25.05. та 25.07) обвинувальний акт загубився в канцелярії Солом’янського райсуду, що є надзвичайно грубим порушенням вимог кримінального процесуального законодавства, а саме ч. 1 ст. 314 КПК, згідно якої провадження до розгляду повинно бути призначено в 5-денний термін;

- 4 серпня у Солом’янському райсуді знову відбулось підготовче засідання, яке  на якому суд повернув обвинувальний акт до САП як складений з порушенням норм Кримінального процесуального кодексу.

Разом з тим суд обрав запобіжний захід для А. Пасішника у вигляді особистого зобов'язання для колишнього виконавчого директора НАК "Нафтогаз України".

Слід нагадати, що детективами Національного антикорупційного бюро України був встановлений  факт здійснення Пасішником у період з 25 січня по 1 лютого незаконного впливу на Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавічуса з метою внесення пропозиції на його призначення заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України. 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua