Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Ще раз про нюанси українських дубляжів фільмів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
01.11.2010

Нам удалося надати Конституційному Суду України такі мотивації, що його рішення 20 грудня 2007 року №13-рп/2007 у справі за конституційним поданням 60 народних депутатів України про офіційне тлумачення положень частини другої статті 14 Закону України "Про кінематографію" (справа про розповсюдження іноземних фільмів N 1-46/2007) було таке вдале.

Але незважаючи на декілька бесід з міністром культури Вовкуном, мені не вдалося вмовити його відмінити його незаконний наказ про дублювання, який ще тоді міг би через суд відмінити любий прокатник чи громадянин, якби захотіли, а натомість підписати інший наказ "Про затвердження Правил розповсюдження і демонстрування іноземних фільмів".

Фільм, який вироблено в США може бути дубльований російською мовою, але мати титри українською. І ці титри можуть бути зроблені на території РФ. Ну а на погану якість російських перекладів, яку пропускає мінкульт, постійно посилаються саме жителі Донецьку, коли кажуть, що потрібно відмінити дублювання й переклад.

Усі копії й дублювання тепер можуть виготовлятися не на території України. А це зниження якості, можливості її контролювати. доходів до бюджетів тощо.

Повне відсилання на статтю: http://www.zakonoproekt.org.ua/ще-раз-про-нюанси-українських-дубляжів-фільмів.aspx

Скорочене відсилання на статтю: http://bit.ly/dg2VZq

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua