Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Що дають публічні сторінки у Facebook для користувачів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
18.07.2012

Як не дивно, але і досі задають запитання,щодо того, що при переході з приватної сторінки на публічну, що часто роблять політики і інші публічні люди, з яким хочуть спілкуватися люди в більшій кількості ніж 5000. на сторінці відсутня кнопка: "Додати друга", і неможливо підписатися на новини, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua.Як не дивно, але і досі задають запитання,щодо того, що при переході з приватної сторінки на публічну, що часто роблять політики і інші публічні люди, з яким хочуть спілкуватися люди в більшій кількості ніж 5000. на сторінці відсутня кнопка: "Додати друга", і неможливо підписатися на новини, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua.

Насправді, на публічній сторінці (їх ще називають "бізнес-сторінками") це питання вирішено краще. ніж на приватній сторінці. Тут немає необхідності чекати, коли тебе приєднають до кола друзів. Людина сама відмічає, що дана сторінка, інформація або людина, їй подобається, просто натискаючи кнопку "Подобається" під обкладинкою із фото зверху, і все.

Тепер щодо того, щоб підписатися на новини, і бути впевненим, що на Вашій сторінці вони завжди будуть. Тепер немає обмежень і для цього. Можна це ще посилити, якщо скористатися меню, що знаходиться біля шестерні під невеличким прямокутником в правому куті від назви сторінки.

Ви можете натиснути на трикутничок після слова "Повідомлення" і відмітити позиції: "Додати до списку зацікавлених", "Додати до моїх улюблених сторінок". А якщо Ви хочете проінформувати про цю сторінку своїх друзів, то там є позиція: "Поділитися". Таким чином на Вашій особистій сторінці з’явиться інформація про цю сторінку і Ваша пропозиція щодо того, аби на неї підписалися Ваші друзі, які читають Вашу сторінку.

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua