Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Що робити, коли авіакомпанія не повернула багаж 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
13.01.2018

Як діяти, якщо авіакомпанія, наприклад, МАУ, вкрала багаж. Ну тут декілька підходів, і слід їх усі запускати, а не жаліти цих клоунів.  1. Це крадіжка. Подаєте невідкладно скаргу до аеропорту про невидачу багажу та представника авіакомпанії про привласнення багажу, вимагайте поставлення на Вашому примірнику ПІБ і посаду особи, що отримала скаргу та штампом із датою і часом отримання. Якщо не підписують чи не приймають скаргу, то робіть запис на відео і складайте акт довільної форми за участі 3 свідків, що багаж не видали, скарга була вручена.  В той самий момент слід подавати і заяву про злочин по ст.214 КПКУ із штампом і часом передачі, щоб вже через 24 години скаргу подавати до суду на недбалість досудового слідства із внесенням до ЄРДР відомостей про злочин, додавши до неї копію заяви про злочин, копію талону і скарги до авіакомпанії про привласнення багажу та ПІБ і посадою особи, що отримала скаргу та штампом із датою отримання. Якщо не підписують чи не приймають скаргу, то робіть запис на відео і складайте акт довільної форми за участі 3 свідків, що багаж не видали, скарга була вручена. 2. - скарга до органів, що контролюють МАУ - Державної авіаційної служби України та захсит прав споживачів - Держспоживінспекція України, Антимонопольний комітет України.  Берете в ДФСУ ЄЦП і відправляєте з mail.gov.ua. Через 20 хвилин дзвоните туди в канцелярію і з'ясовуєте номер та особу, які передано для розгляду. і + скаргу власникам. Паралельно рахуєте збитки від привласнення МАУ Вашого багажу. http://bit.ly/2r0BrtBЯк діяти, якщо авіакомпанія, наприклад, МАУ, вкрала багаж.

Ну тут декілька підходів, і слід їх усі запускати, а не жаліти цих клоунів.

1. Це крадіжка.

Подаєте невідкладно скарги із вимогою повернути негайно:

до адміністрації аеропорту - про невидачу багажу;

представника авіакомпанії - про привласнення багажу.

Вимагайте поставлення на Вашому примірнику ПІБ і посаду особи, що отримала скаргу та штампом із датою і часом отримання. Якщо не підписують, чи не приймають скаргу, то робіть на відео запис вручення скарг і їхніх відмов,  і складайте акт довільної форми за участі 3 свідків (зазначте в акті хні адреси і телефони, електронну пошту, скайп, домашні адреси,), що багаж не видали, скарга була вручена.

В той самий момент слід подавати і заяву про злочин по ст.214 КПКУ із штампом і часом передачі, щоб вже через 24 години скаргу подавати до суду на недбалість досудового слідства із внесенням до ЄРДР відомостей про злочин, додавши до неї копію заяви про злочин, копію талону і скарги до авіакомпанії про привласнення багажу та ПІБ і посадою особи, що отримала скаргу та штампом із датою отримання. Якщо не підписують чи не приймають скаргу, то робіть запис на відео і складайте акт довільної форми за участі 3 свідків, що багаж не видали, скарга була вручена.

2. - Це порушення прав споживача. 

Тому подавайте відразу ж скаргу до органів, що контролюють МАУ:

з приводу діяльності    - Державної авіаційної служби України%

захисту прав споживачів - Держспоживінспекція України, Антимонопольний комітет України.

Відправляйте відразу ж з аеропорту по електронній пошті.  Ви ж сучасна людина, і у Вас є безкоштовний електронний цифровий підпис Державної фіскальної служби України, що дозволяє Вам звертатися до усіх держорганів шляхом направлення їм своїх заяв, скарг тощо у вигляді електронного документу із накладенням на них електронного цифрового підпису ( ЕЦП) та електронна поштова скринька на mail.gov.ua.

Якщо немає ще то берете в ДФСУ ЄЦП, і відправляєте з mail.gov.ua. Через 20 хвилин дзвоните туди в канцелярію і з'ясовуєте номер та особу, які передано для розгляду. і + скаргу власникам.

Паралельно рахуєте збитки від привласнення МАУ Вашого багажу. http://bit.ly/2r0BrtB Задовбаються, і додому привести повинні.

Тут Вам дуже допоможе електронний цифровий підпис, що Ви безкоштовно за 5-10 хвилин можете отримати в любій податковій інспекції, представивши паспорт, ІПН і заповнену анкету.

Якщо у Вас її немає, попросіть дати Вам зразок, і зробіть копію на вході в ДПІ.

Відправляти слід через офіційні сервіси: Національної поліції - http://bit.ly/2r6fI3F ГПУ - https://www.gp.gov.ua/ua/treatment.html або mail.gov.ua - https://e-court.mail.gov.ua/?_task=login&_action=welcome , яку можна відкрити за пару хвилин при ЕЦП

 

=== " @Іван Васьків Мої вітання всім.Хто підкаже!Пропав багаж,переліт здійснювали компанією мау,минув 21 день.Як боротись з злодіями з авіакомпанії.Є білет, талон на багаж,акт про пропажу багажу.В багажі були цінні речі.висилав запит в мау.відповіді нема,підкажіть хто знає,як з ними боротись " http://bit.ly/2DqypRN</p>

 

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua