Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Що робити, якщо Ваш особистий аккаунт на Facebook відключений? 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
26.08.2013

Якщо Ваш особистий аккаунт на Facebook був відключений, то при спробі увійти Ви побачите відповідне повідомлення . Якщо Ви не побачили цього повідомлення, можливо, у Вас є якісь проблеми з входом на сайт.  www.zakonoproekt.org.ua/Якщо Ваш особистий аккаунт на Facebook був відключений, то при спробі увійти Ви побачите відповідне повідомлення . Якщо Ви не побачили цього повідомлення, можливо, у Вас є якісь проблеми з входом на сайт. «Зверніться за допомогою» https://www.facebook.com/help/www/418876994823287 .

Facebook відключає ті аккаунти Facebook, які порушують правила Facebook.

Сюди входять:

Повторне вчинення заборонених дій після отримання одного або декількох попереджень від Facebook

Небажані контакти з іншими користувачами з метою переслідування, реклами, пропаганди, знайомства або для інших непристойних дій

Використання несправжнього імені

Підробка особистого профілю або сторінки компанії, а також інше спотворення фактів або копіювання особистості

Опублікування вмісту, який порушує наші правила

Будь ласка, ознайомтеся з «Положенням про права та обов'язки» https://www.facebook.com/policies , щоб дізнатися більше про дії і матеріали, що заборонені на сайті.

Якщо Ви вважаєте, що Ваш акаунт був відключений помилково, Ви можете відправити заявку https://www.facebook.com/help/contact/logout?id=260749603972907 .

Ви можете не отримувати попередження до того, як Ваш аккаунт буде заблокований. За певні порушення Facebook може заблокувати Ваш аккаунт без попередження. Також зверніть увагу на те, що Facebook не відновлює аккаунти, які були відключені за серйозні порушення «Норм сообщества Facebook» https://www.facebook.com/communitystandards .

Якщо був заблокований або відключений аккаунт Вашого друга на Facebook, то Вашому другу необхідно відправити заявку https://www.facebook.com/help/contact/logout?id=260749603972907 з того адреси електронної пошти, який був пов'язаний з його аккаунтом Facebook.

Зверніть увагу, що Facebook може надати інформацію про аккаунт тільки його власникові і не робимо дії у відповідь на заявки, відправлені від імені друзів.

Детальніше про правила Facebook можна дізнатися на сторінці «Норми сообщества Facebook» https://www.facebook.com/communitystandards .

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua