Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Щодо 14 суддів відкрито дисциплінарне провадження 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
18.07.2011

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 2 червня 2011 року, за результатами розгляду матеріалів було прийнято рішення відкрити дисциплінарне провадження щодо 14 суддів , зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA з посиланням на прес-службу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Справу відкрито стосовно судді Одеського окружного адміністративного суду Катаєвої Елли Валеріївни; суддів Одеського апеляційного адміністративного суду Турецької Ірини Олександрівни, Стас Любов Василівни, Косцової Ірини Петрівни; судді Приморського районного суду міста Одеси Нікітіної Світлани Йосипівни; судді Київського районного суду міста Харкова Божко Валентини Вікторівни; голови Малинівського районного суду міста Одеси Лічмана Леоніда Григоровича; судді Малинівського районного суду міста Одеси Журика Сергія Володимировича; судді Валківського районного суду Харківської області Бондаренка Віктора Миколайовича; судді Ренійського районного суду Одеської області Сорокіна Костянтина Валерійовича; судді Ковпаківського районного суду міста Суми Кондратенка Миколи Вікторовича; голови Ленінського районного суду міста Запоріжжя Савченко Галини Василівни; судді Ленінського районного суду міста Запоріжжя Мусієнко Ніни Миколаївни; судді Знам'янського міськрайонного суду Кіровоградської області Павловської Інни Андріївни.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua