Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Шкіряк вирішив витратити державні гроші на екскурсію до Непалу 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
28.04.2015

28.04.2015 виконуючий обов’язки Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій З. Шкіряк не маючи навіть Розпорядження Кабінету Міністрів України підписав Наказ №236 «Про евакуацію громадян України з Федеративної Демократичної Республіки Непал». Слід звернути увагу, що погодила цей наказ ціла купа чиновників, що, навіть не задали собі запитання, а чи потрібні такі витрати взагалі, і які звісно повинні також нести відповідальність за такі неефективні витрати коштів Державного бюджету України.28.04.2015 виконуючий обов’язки Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій З. Шкіряк не маючи навіть Розпорядження Кабінету Міністрів України підписав Наказ №236 «Про евакуацію громадян України з Федеративної Демократичної Республіки Непал»:

«Відповідно до Указу Президента України №244/2015 «Про невідкладну евакуацію громадян України з території Федеративної Демократичної Республіки Непал», з метою здійснення евакуації постраждалих громадян України наказую:

1. Створити групу супроводу громадян України, які потребують евакуації з Федеративної Демократичної Республіки Непал (далі – група супроводу), відповідно до додатка 1.

2. Відрядити групу супроводу з 29 квітня 2015 року до м. Катманду Федеративної Демократичної Республіки Непал (орієнтовний час вильоту літаком Міністерства оборони України з аеропорту «Бориспіль» 29 квітня 2015 року о 9:00).

3. Управлінню міжнародного співробітництва та європейської інтеграції (Бикова О.В.) надати необхідні документи до Міністерства закордонних справ України для оформлення віз представникам групи супроводу.

4. Департаменту економіки і фінансів (Олійник О.І.) забезпечити фінансування витрат, пов’язаних з відрядженням групи супроводу.

5. Департаменту ресурсного забезпечення (Білошицький Р.М.):

організувати страхування групи супроводу;

опрацювати питання щодо забезпечення громадян України, евакуйованих з Федеративної Демократичної Республіки Непал та групи супроводу питною водою, пайками, ковдрами та біотуалетами із розрахунку на 170 осіб.

6. Департаменту реагування на надзвичайні ситуації (Марченко Г.Б.):

опрацювати питання з Державним закладом «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України» щодо включення медичної бригади (4 особи) до складу групи супроводу;

організувати зустріч в аеропорту «Бориспіль» громадян України, евакуйованих з Федеративної Демократичної Республіки Непал, та їх доставку в межах м. Києва.

7. Центру оперативного зв’язку, телекомунікацій та інформаційних технологій (Авдєєв І.В.) забезпечити групу супроводу (Лавриненко С.Б.) комплектами супутникового зв’язку (2 од.).

8. ГУ ДСНС України у м. Києві (Борис В.П.) організувати перевезення групи психологів до аеропорту «Бориспіль».

9. Департаменту персоналу (Доценко О.В.) оформити документи на відрядження виконуючого обов’язки Голови ДСНС України у встановленому порядку.

10. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Слід звернути увагу, що погодила цей наказ ціла купа чиновників, що, навіть не задали собі запитання, а чи потрібні такі витрати взагалі, і які звісно повинні також нести відповідальність за такі неефективні витрати коштів Державного бюджету України:

1)      заступник Голови М.О. Чечоткін;

2)      заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації В.В. Демчук;

3)      начальник Відділу власної безпеки та протидії корупції В.Б. Ярошенко;

4)      начальник Відділу внутрішнього аудиту І.М. Яремчук;

5)      начальник Юридичного управління О.М. Кулеба;

6)      начальник відділу діловодства Адміністративного департаменту О.В. Мазур.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua