Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Шоу довгоносиків із ГПУ провели гастролі у Харкові, де, як завжди... 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
16.09.2016

Генеральний прокурор Юрій Луценко (фото з його сторінки у Facebook) знов на арені і веселить українців своїми повідомленнями. Так після широко анонсованих 120 обшуків у Харкові він заявив, що в одного з засновників харківського кооперативу "Ермітаж" вдома знайшли велику суму - 300 т. доларів, і "на всяк випадок ми вилучили її . Судячи за все, ці кошти будуть повертати, як вже не раз колись повертали ще більші суми, які так звані "правоохоронці" по захисту своїх, також вилучали "на всяк випадок".  Гастролі ГПУ  у Харкові можна було оцінити як шоу "проФФесіоналів" і по тому, що слідчі приперлися 15.09.2016 р. обшукувати квартиру, де в матері був прописаний народний депутат Добкин, хоча за законом це можна робити лише після отримання згоди ВР.Генеральний прокурор Юрій Луценко знов на арені і веселить українців своїми повідомленнями. Так після широко анонсованих 120 обшуків у Харкові він заявив, що в одного з засновників харківського кооперативу "Ермітаж" вдома знайшли велику суму - 300 т. доларів, і "на всяк випадок ми вилучили її" . Судячи за все, ці кошти будуть повертати, як вже не раз колись повертали ще більші суми, які так звані "правоохоронці" по захисту своїх, також вилучали "на всяк випадок".

Масові обшуки у Харкові знов підняли дискусію війни колишніх колег по "помаранчових" подіях 2004 -2005 років міністра МВС Авакова та Харківського міського голови Кернеса, які вже дещо згасли, після минулої їхньої попередньої війни, коли у її самий розпал начебто невідомі вбивці спробували у Харкові розстріляти Кернеса, через що він і досі знаходиться в інвалідної коляски, після того, як кулі найнятого конкурентами вбивці, попали йому в спину.

Аваков знов заявив, що до обшуків в Харкові у його ворогів Кєрнеса і Добкіна він не має ніякого відношення.

А Луценко тут же встиг додати, що на даний момент справи Авакова немає ні в одному правоохоронному органі. За його словами, хоча деякі справи, в яких згадується прізвище голови МВС Аресан Авакова, реєструвалися, але усі вони закривалися через відсутність складу злочину, а деякі реєструвалися і передавалися по підслідності до НАБУ. Але, пожартував Луценко, він не пам'ятає щоб Аваков працював у Харківській міськради, яку очолюють вороги Авакова, і проти яких проводилися ці масові обшуки.

У той же час Національне антикорупційне бюро заперечило інформацію про закриття кримінального провадження, в якому фігурує міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

ГПУ ще в липні 2016 року за підозрою в привласненні і розтраті внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про ймовірно протиправні дії при відчуженні земельної ділянки площею близько 18 га з боку посадових осіб Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області і АТ "Інвестор", яке близьке до нинішнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. За даними ЗМІ 42% акцій харківського АТ "Інвестор" належать дружині Авакова Інні Аваковій, яка є головою наглядової ради підприємства. Ще 1,69% акцій належить сину міністра Олександру Авакову. Також майже 10% акцій володіє народний депутат Ігор Котвіцький, який фігурує в кримінальному провадженні НАБУ про незаконне виведення з України 40 млн доларів.

У час, коли випадково відбулося це незаконне відчуження, Аваков був головою Харківської обласної державної адміністрації, ія к чесний керівник звісно що не міг бути причетним до незаконного вилучення землі в інтересах своєї дружини, сина і друга за допомогою своїх підлеглих - посадових осіб Дергачівської районної державної адміністрації.

Частково ситуацію, в тому числі, як тепер зрозуміло, і війни проти Кернеса, роз'яснила посмертна записка колишнього керівника АТ "Інвестор" Олександра Мотилевского, яка стала шоком для тих, хто її прочитав.

У середині липня справу ГПУ було вимушене таки передати НАБУ, бо досудове слідство за згаданими фактами, в тому числі і прийняття рішення про його завершення, відноситься до компетенції детективів Бюро. А Генеральна прокуратура України, відповідно до чинного законодавства, не могла сама закрити дану справу. Прес-служба НАБУ повідомила, що досудове розслідування ще триває, і про його результати Національне бюро розслідувань проінформує громадськість додатково.

Гастролі ГПУ у Харкові можна було оцінити як шоу "проФФесіоналів" ще й по тому, що слідчі приперлися 15.09.2016 р. обшукувати квартиру, де в матері був прописаний народний депутат Добкин, хоча за законом це можна робити лише після отримання згоди ВР.

Пояснення Генерального прокурора України від Блоку панамських петріотів було, як завжди феєричним: "Слідчі прийшли на одне житло, яке пов'язане з матір'ю пана Добкіна, та вони не знали, що депутат там уже встиг прописатися. Він зробив це тільки 22 серпня".

Тобто ці балбєси, на утримання яких українці платять чималі гроші, приперлися на обшук, навіть не будучи здатними через адресне-довідкове бюро перевірити факт прописки усіх осіб у приміщенні, яке збираються обшукувати.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua