Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Шоу з "мовним" проектом було пов'язано з достроковим припиненням роботи сесії Ради 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
05.07.2012

Засідання Верховної Ради України (десята сесія шостого скликання)6 липня 2012 року

10.00-10.30

30хв. Реєстрація народних депутатів України.

Оголошення депутатських запитів.

Д Про заяву Голови Верховної Ради України В.Литвина

Д Про заяву заступника Голови Верховної Ради України М.Томенка

для включення до порядку денного сесії

10708 У Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" (щодо колісних транспортних засобів) (від 05.07.2012 № 8478/0/2-12 надано 06.07.2012)

Відповідальний:

Голова Комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики ХОМУТИННІК Віталій Юрійович

друге читання

9428 У Проект Закону про систему депозитарного обліку цінних паперів (друге читання) (доручення від 22.12.2011)

Доповідає:

Голова Комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики ХОМУТИННІК Віталій Юрійович

для повторного розгляду з пропозиціями Президента України

10555 УП Закон України "Про внесення зміни до статті 31 Закону України "Про відходи" з пропозиціями Президента України від 27.06.2012 (надано 03.07.2012)

Доповідає:

Представник Президента України у Верховній Раді України МІРОШНИЧЕНКО Юрій Романович

Співдоповідає: Голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи СЕМИНОГА Анатолій Іванович

* * *

Закриття десятої сесії Верховної Ради України шостого скликання

 

 

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua