Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Штаб управління антипрезидентськими діями перемістився на Банкову 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
02.02.2012

Прес-секретар Президента України Дарка Чепак де-факто дала «відмашку» «валити» сайт ПрезидентаПрес-секретар Президента України Дарка Чепак де-факто дала «відмашку» «валити» сайт Президента. Саме так розцінили її заклик на сайті «Українська правди» «Звернення до тих, хто атакує сайт Президента», у якому вона повідомила, що з ночі 1 лютого 2012 офіційний сайт Президента України атакують невідомі, і вже «ліг» сайт МВС.

Це було приблизно те, що у свій час зробила Г.Герман коли оприлюднила інформацію про зняту судимість В.Януковича.

І громадяни, яким зазвичай «влом» зайнятися активною громадською чи політичною діяльність, чи навіть піти на мітинг, за чашкою кави чи чаю, чи чого більш гарячого, пішли у відкривання чи оновлення сторінок сайтів держустанов на захист сайтів-файлообмінників

Проблема, яка б не була смішна, вже перейшла рівень стьобу, типу «кинь чобіт у Буша», і показує, про дійсно наявну загрозу безпеці держави.

Переданий «Софтлайном» сайт МВС України, як до речі, і Кабінету Міністрів України, того ж самого розробника, впав не зараз, а почав падати практично щодня, з того самого моменту, як компанія “Софтлайн» передала його замовнику, про що свідчать записи у відповідних програмах. Дивно, що про це знали ще з минулого року практично усі в МВС і КМУ, але ніхто не насмілився зробити зауваження завгоспам, які замовляли, оплачували і приймали ці сайти в експлуатацію.

Уся система представлення в Інтернет інформації щодо діяльності органів державної влади України виявилася незахищеною. І тут, бажаєш того, чи не бажаєш, а приходиться подякувати МВС за те, що спровокувавши таку реакцію, із-за неготовності своїх служб вести розмову із суспільством та пояснювати свої дії, міністерство привернуло увагу до низького рівня інформбезпеки держави навіть в не період, який називають наближений до бойового.

Тепер щодо суті проблеми. Дивно те, що оприлюднив речник МВС. За його словами 47% програмного забезпечення в МВС є не ліцензованим. Чого ж тоді Кабінет Міністрів України і Міністр внутрішніх справ України попередніх урядів не був серед ініціаторів опенсорсівського руху. Худо бідно,хоч іноді і на словах. Але цим почав займатися лише нинішній уряд «кримінальної» влади, який так називають ті, хто на відміну від попередніх урядів виступає за опенсорсівський шлях розвитку.

Можна сміятися, але тисячі українських програмістів працюють за кордоном ще й тому, що вони не можуть свої продукти випустити в Україні, бо знають, що їх тут же вкрадуть. Саме тому, в ціну тих продуктів, що завозять таки до нас, закладають левову частку збитків від майбутніх крадіжок, що само по собі робить недоступними ці продукти для більшості населення.

За крадіжку мобільника людину чекає тюрма, а за крадіжку програми, начебто і нічого. До речі, ті самі західні мейджори виступають в першу чергу, не за боротьбу проти неліцензійного використання фільмів, записів чи програм, а проти тих, хто це поширює.

Тепер держава повинна, якщо вже почала боротьбу за ліцензійну чистоту, продовжити її, і впливати на те, щоб були введені можливості придбання цих же продуктів і на так організованій платній основі, щоб вона відповідала фінансовій платоспроможності більшості громадян. Може навіть відкриваючи доступ до онлайнових бібліотек, чи «Диски-поштою».

І тут читаючи блог прес-секретаря нинішнього Президента України Дарки Чепак, яка фактично вивісила червону ганчірку на вході до президентського сайту, можна згадати, як ще не так давно її попередниця Ганна Герман почала розповідати усім про зняту судимість свого шефа, хоча за законом її начебто і не було на той час.

Ну і самий головний висновок, що нинішня влада повинна навчитися таки спілкуватися з громадянами країни, які утримують її на свої податки. Бо інакше та перевага, яку вони отримали на попередніх виборах, дуже швидко перетвориться в ніщо, при тому, що ті, хто прийшов до влади тоді, вже точно не хочуть потворити шлях своїх попередників.

Євген Костенко,

Шеф-редактор www.Zakonoproekt.Org.UA

 
Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua