Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Шухевича позбавили звання Героя України із-за непрофесійності Ющенка 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
02.08.2011

Рішення Вищого адмінсуду залишити в силі рішення Донецького апеляційного суду 2 квітня 2010 про позбавлення командира УПА Романа Шухевича звання Героя України, яке було присвоєне йому в жовтні 2007 року Президентом України Віктор Ющенко, є підтвердженням того, що так хотів В.Ющенко, який нагородив Шухевича без внесення змін до закону "Про державні нагороди".

Перед тим, так само був позбавлений і інший герой національно-визвольної боротьби українського народу Степан Бандера, який також посмертно був удостоєний звання Герой України Указом Президента України Віктора Ющенко від 22 січня 2010 року.

Обох їх позбавили цього звання , оскільки вони не були громадянами Незалежної України, яка відбулася, і завдяки їхній діяльності.

І замість того, аби апелювати до когось, членам фракції НУНС, як і партії НУ, варто було б їм направити ці питання до свого лідера.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua