Zakonoproekt.Org.UA

 


Шухевича позбавили звання Героя України із-за непрофесійності Ющенка 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
02.08.2011

Рішення Вищого адмінсуду залишити в силі рішення Донецького апеляційного суду 2 квітня 2010 про позбавлення командира УПА Романа Шухевича звання Героя України, яке було присвоєне йому в жовтні 2007 року Президентом України Віктор Ющенко, є підтвердженням того, що так хотів В.Ющенко, який нагородив Шухевича без внесення змін до закону "Про державні нагороди".

Перед тим, так само був позбавлений і інший герой національно-визвольної боротьби українського народу Степан Бандера, який також посмертно був удостоєний звання Герой України Указом Президента України Віктора Ющенко від 22 січня 2010 року.

Обох їх позбавили цього звання , оскільки вони не були громадянами Незалежної України, яка відбулася, і завдяки їхній діяльності.

І замість того, аби апелювати до когось, членам фракції НУНС, як і партії НУ, варто було б їм направити ці питання до свого лідера.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми