Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Шульга керуватиме Фондом гарантування і ліквідацією «Дельтабанку» 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
22.05.2015

Як стало відомо із джерел наближених до Національного банку України однією з умов уходу з посади директора Генерального департаменту банківського нагляду Національного банку України Алли Шульги, відомої ще як «людини Миколи Лагуна» та головного організатора дерибану банків України, стала домовленість, що вона буде призначена першим заступником директора — розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтина Ворушиліна. К.Ворушилін, який у свій час очолював усі банки Петра Порошенка був направлений до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, де тепер із іншою креатурою П.Порошенка Валерією Гонтаревою, продовжує успішно дерибан українських банків, розпочатий ще попереднім Головою Національного банку України Степаном Кубівим, відомим по своїх «мистецьких витівках» у «Кредобанку», що нині належить полякам. За даними.Як стало відомо із джерел наближених до Національного банку України однією з умов уходу з посади директора Генерального департаменту банківського нагляду Національного банку України Алли Шульги, відомої ще як «людини Миколи Лагуна» та головного організатора дерибану банків України, стала домовленість, що вона буде призначена першим заступником директора — розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтина Ворушиліна.

К.Ворушилін, який у свій час очолював усі банки Петра Порошенка був направлений до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, де тепер із іншою креатурою П.Порошенка Валерією Гонтаревою, продовжує успішно дерибан українських банків, розпочатий ще попереднім Головою Національного банку України Степаном Кубівим, відомим по своїх «мистецьких витівках» у «Кредобанку», що нині належить полякам. За даними.

Разом із своєю заступницею, нині директором Департаменту банківського нагляду Світланою Фабер, Шульга спромоглася не просто розвалити велику кількість банків та визнати їх неплатоспроможними, але й дати змогу власникам цих банків безкарно вивести кошти та повісити усі збитки на Державний бюджет України, Національний банк України, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб і звісно вкладників, в першу чергу, вкладників, що мали вклади у валюті, більше 200 т. грн., ФОП і юридичних осіб.

По жодному з роздеребанених банків винні не притягнуті до кримінальної відповідальності, по більшості не відкриті кримінальні провадження, зовсім відсутні судові рішення, не кажучи вже про ті, що немає таких, які набули чинності, і по яких кошти конфісковані. Все це стало можливим через дії   Генеральних прокурорів України – Віталія Яреми і Віктора Шокіна, підлеглі яких заблокували розслідування та притягнення до кримінальної відповідальності винних у розграбуванні банків власників і посадових осіб таких банків та Національного банку України, а також, Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, підлеглі якого ще не вручили підозру жодному з учасників дерибанів банків.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua