Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Швейцарці дозволили більше слідкувати за собою 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
26.09.2016

В ході референдуму, при явці 42,2 відсотка 65,5% відсотків проголосувало за законопроект про розширення повноважень спецслужб країни. Про це повідомляє сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на ВВС.  Перед цим Федеральна рада і парламент рекомендували прийняти закон прийняти. 25 вересня 2015 року Національні збори прийняли закон 145 голосами проти 41 при 8,що  утрималися, Рада держави - 35 голосами проти 5 при 3 тих, хто утримався.В ході референдуму, при явці 42,2 відсотка 65,5% відсотків проголосувало за законопроект про розширення повноважень спецслужб країни. Про це повідомляє сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на ВВС.

Перед цим Федеральна рада і парламент рекомендували прийняти закон прийняти. 25 вересня 2015 року Національні збори прийняли закон 145 голосами проти 41 при 8,що  утрималися, Рада держави - 35 голосами проти 5 при 3 тих, хто утримався.

Закон вступає в силу 1 вересня 2017 року. Федеральна розвідувальна служба та інші урядові організації отримають можливість перехоплювати телефонні розмови, вести контроль за повідомленнями в інтернеті і встановлювати приховане відеоспостереження за підозрюваними.

Раніше Федеральне збори країни ухвалив новий закон про розвідувальні служби, однак він не вводився в дію. Противники цієї ініціативи зажадали винесення питання на національний референдум.

Вони вказували, що закон може поставити під загрозу нейтральний статус Швейцарії, так як він передбачає тісну співпрацю з іноземними розвідувальними агентствами.

Однак прихильники законопроекту говорили, що, прийнявши закон, Швейцарія наздожене інші країни, де спецслужби вже отримали такі самі повноваження.

Більш того, одночасно з новим законом будуть введені і заходи щодо посилення контролю за розвідувальними службами. Зокрема, буде створено спеціальний федеральний трибунал і інститут федеральних радників, які будуть видавати дозволи на заходи по перехопленню інформації.

Уряд також запевнило, що нові повноваження будуть застосовуватися тільки для стеження за особливо небезпечними підозрюваними.

Міністр оборони Швейцарії Гі Пармелен зазначив, що навіть після прийняття закону повноваження спецслужб Швейцарії будуть набагато менше, ніж у їхніх колег в США і ряді західноєвропейських держав.

Населення Швейцарії не підтримало ініціативу стосовно законопроекту про підвищення пенсій на 10% та про скорочення використання природних ресурсів і заміні їх вторсировиною.

Розвідувальне співтовариство Швейцарії в даний час включає в себе Федеральну службу розвідки, створену 1 січня 2010 роки шляхом злиття Служби аналізу та попередження зі Службою стратегічної розвідки. Федеральна розвідувальна служба Швейцарії входить до складу Департаменту (міністерства) оборони і є оператором системи радіоелектронної розвідки Onyx . Підтримує контакти більш ніж з 100 органами розвідки, поліції та служб безпеки по всьому світу. Ці багатосторонні контакти знаходяться під контролем Федеральної Ради Швейцарії .

Крім Федеральної розвідувальної служби, в складі Збройних сил Швейцарії є окрема Служба військової розвідки. Крім того, Поштова служба спостереження і зв'язку Швейцарії з 1 січня 2008 року відповідає за координацію перехоплення телекомунікацій за запитами Федерального департаменту юстиції і поліції.

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua