Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Смерть акторки Ії Савіной примушує вносити зміни до законодавства  

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
29.08.2011

Лікарі швидкої допомоги приїхали за викликом чоловіка акторки Ії Саввіной, яка важко хворіла, і констатувавши кому четвертої стадії, поїхали. Приїхавши за повторним викликом, лікарі констатували її смерть.Лікарі швидкої допомоги приїхали за викликом чоловіка акторки Ії Саввіной, яка важко хворіла, і констатувавши кому четвертої стадії, поїхали. Приїхавши за повторним викликом, лікарі констатували її смерть.

Голова комітету Ради Федерації по соціальній політиці й охороні здоров'я Валентина Петренко, до якої звернувся чоловік актриси, заявила в ефірі «Ехо Москви», що у зв'язку із цим необхідне змінити положення, що дозволяє лікарям швидкої не госпіталізувати важко хворих. «Якщо людину не забрали, це повинне вважатися грубим порушенням».

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua