Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Стан здоров’я українських моряків, захоплених піратами на судні «York», задовільний 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
18.01.2011

 Танкер «York» (прапор Сінгапуру) було захоплено сомалійськими піратами 23 жовтня 2010 р. в Індійському океані (90 миль на схід від м. Момбаса, Кенія), зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua, із посиланням на прес-службу МЗС України. Судно прямувало від м. Момбаса до Сейшельських островів, компанія - оператор – «Interunity Management Corporation S.A.», Афіни, Греція, до складу екіпажу входять двоє громадян України.

Посольство України в Грецькій Республіці підтримує постійний контакт з керівництвом компанії-оператора «Interunity Management Corporation S.A.» з метою отримання детальної інформації щодо ситуації довкола захопленого судна та вжиття усіх можливих оперативних заходів для якомога скорішого і безпечного визволення моряків.

Згідно з інформацією, отриманою МЗС України від грецької компанії – оператора, захоплене піратами судно «York» перебуває на стоянці в 15 милях від порту Хобіо (Сомалі). На судні відсутні форс-мажорні ситуації, пов’язані з погіршенням стану здоров’я моряків, а також із забезпеченням судна та екіпажу водою та продуктами харчування. За словами представників грецької компанії, стан здоров’я всіх членів екіпажу задовільний. Деталі переговорного процесу з піратами не розголошуються.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua