Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Суд арештував майно «Вернум Банк» 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
07.06.2016

У ПАТ «Вернум Банк» виникли проблеми через Meinl Bank AG.

Злочинна група осіб, які представляли інтереси «Meinl Bank AG» (Австрійська Республіка) спільно з беніфіціарними власниками низки українських банків протягом 2011-2015 років здійснили масштабну фінансову аферу в банківський сфері по виводу понад 400 млрд. грн. з фінансового ринку України з метою подальшої їх легалізації в країнах європейського союзу говориться в рішенні Печерського районного суду м. Києва, інформує сайт www.Zakonoproekt.Org.UA. Також, дії невстановлених осіб призвели до несплати податків в бюджет України в особливо великих розмірах, доведення банківських установ до неплатоспроможності, банкрутства та перекладання обов'язку компенсувати збитки комерційних банків на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

25 травня 2016 року в ході проведення обшуку в нежилих приміщеннях будівлі № 134 літера А по проспекту Перемоги в м. Києві за місцем фактичного розташування офісних приміщень відділення № 36 ПАТ «Вернум Банк» (МФО 380689, код ЄДРПОУ 36301800), вилучено наступні документи, які не входять до переліку, щодо якого прямо надано дозвіл на відшукання в ухвалі про дозвіл на проведення обшуку, але мають істотне та доказове значення в кримінальному провадженні.

У судовому засіданні прокурор підтримав клопотання та просив його задовольнити.

 27 травня 2016 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Білоцерківець О.А., при секретарі Онопрієнку С.Ю., за участю сторони кримінального провадження - прокурора Шевченка А.Г., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві провадження за клопотанням старшого слідчого в ОВС ГСУ Національної поліції України Любезнікова Д.О. про арешт майна, заслухавши пояснення прокурора, дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання.

Суддя ухвалив клопотання – задовольнити та накласти арешт на тимчасово вилучене майно, яке було вилучено під час проведення обшуку за місцем фактичного розташування офісних приміщень відділення № 36 ПАТ «Вернум Банк» (МФО 380689, код ЄДРПОУ 36301800) в нежилих приміщеннях будівлі № 134 літера А по проспекту Перемоги в м. Києві.

ПАТ «Вернум Банк» відомий тим, що його керівник Тетяна Султанова очолила ПАТ «Вернум Банк»  після оголювання доведеного до неплатоспроможності Сітікомерсбанку. А також, як публікувалося у ЗМІ, дозволом на введення з  ПАТ «Вернум Банк» $900 000, що належали Аллі Шульзі, відомому директору Гендепартаменту банківського нагляду НБУ, керівники якого несуть головну відповідальність за розвал банківської системи та допуск до банків осіб, що не мають бездоганної ділової репутації.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua