Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Суд визнав законність заборони на паління в поїздах 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
13.04.2011

ДП «Донецька залізниця» виграла суд першої інстанції щодо паління у поїздах

11 квітня 2011 року Гірницький районний суд м. Макіївки, розглянувши у відкритому судовому засіданні позов Ігоря Марусенка про захист прав споживача та відшкодування моральної шкоди (справа №2-854), виніс рішення відмовити у задоволенні позовних вимог у повному обсязі .

Рішення може бути оскаржено в Апеляційному суді Донецької області протягом десяти днів з моменту оголошення. Ігор Марусенко звернувся до Гірницького районного суду м. Макіївки з позовною заявою до ДП «Донецька залізниця» про захист прав споживачів та відшкодування моральної шкоди у сумі 3000 гривень у зв’язку із забороною палити у вагонах поїзда, посилаючись на те, що Відповідач порушив його конституційні права, як вільного громадянина України, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Донецької залiзницi.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua