Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Суд зобов’язав власника сайту відредагувати вміст блогу користувача 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
13.07.2013

На даний момент там опубліковано лише "not found", інформує сайт zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайти roem.ru та Московського арбітражного суду kad.arbitr.ru. За даними Viadeo адміністрація RB.ru не видаляла блог Е.Графеева, і він був видалений автором самостійно.Московський арбітражний суд зобов'язав російську компанію Viadeo відредагувати вміст блогу користувача Rb.ru Євгена Графєєва, який постійно «наїжджав» на МТС.

ВАТ «МТС», яке звернулося до суду, вимагало від Графєєва 500 000 рублів як відшкодування збитку і публікації рішення суду в його блозі. Ці вимоги Арбітражний суд задовольнив лише частково: він визнав що слова Графєєва не відповідають дійсності і плямують ВАТ "Мобільні ТелеСистеми". Але сума стягнення з Графєєва складе лише 50 000 рублів.

ТОВ «Віадео ІМ» зобов'язали розмістити повідомлення про рішення суду на головній сторінці особистого блога користувача, забезпечивши доступ до неї на 12 місяців. Viadeo подавати апеляцію не буде.

На даний момент там опубліковано лише "not found", інформує сайт zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайти roem.ru та Московського арбітражного суду kad.arbitr.ru. За даними Viadeo адміністрація RB.ru не видаляла блог Є.Графєєваа, і він був видалений автором самостійно. Хоча тут, якщо позивач буде принциповим, то може виникнути питання і щодо відповідальності за неповагу до суду і невиконання його рішення.

Судячи за все, позивач не передбачив цього, і на випадок ліквідації блогу не попросив суд зобов’язати розмістити спростування на головній сторінці самого сайту, що довгий час безконтрольно дозволяв блогеру розміщати в своєму блозі недостовірну інформацію.

Бізнес вже почав захищати свою репутацію. Не так давно, «Аерофлот» через суд зобов'язав відомого своїм матом в Мережі Артемія Лебедєва видалити з його блогу фотожаби стосовно цієї авіакомпанії.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua